Strona główna » Blog » Zła blondynka

Zła blondynka

W filmie „Zła kobieta” jako nauczycielka uwodzi kolegę z pracy. W sierpniu – z okazji polskiej premiery filmu – trafiła na okładkę magazynu FILM.

Cameron Diaz i wszystko co chcielibyście wiedzieć o jednej z najatrakcyjniejszych blondynek Hollywood – w najnowszym wydaniu FILMU.

Dotychczas jej specjalnością były role seksownych, ładnych i niezbyt mądrych blondynek. Czarowała uśmiechem i wdziękiem. Ale we wchodzącej 12 sierpnia do polskich kin „Złej kobiecie” Cameron Diaz pokazuje nam swoją nową twarz.

Główna bohaterka – nauczycielka – pije, pali skręty, ostro przeklina, a pracę w szkole traktuje jako sposób na znalezienie bogatego faceta, który zapłaci za jej operację powiększenia piersi. Swoich uczniów nie znosi i wcale się z tym nie kryje. W pierwszym odruchu Diaz chciała odrzucić propozycje udziału w tym filmie. Ale ostatecznie zdecydowała inaczej.

W sierpniowym wydaniu magazynu FILM na okładce i w numerze – zabójcza blondynka z Hollywood, Cameron Diaz oraz wszystko, czego o niej wiecie, a chcielibyście wiedzieć.

2018-03-14T10:43:21+00:006 sierpnia 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: