Strona główna » Blog » Zimowy Troll

Zimowy Troll

Zimowe kolekcje Top Secret , Troll i Drywash nie są już tajemnicą . Ich premierowa odsłona nastąpiła w pierwszych dniach września na spotkaniu w Hotelu Bristol w Warszawie.

Grupa dziennikarzy i stylistów zobaczyła wybrane modele zarówno z linii karnawałowo- wieczorowych jak i tych przeznaczonych do codziennego noszenia. Dorota Czaja – twarz tegorocznej kampanii wszystkich 3 marek przyszła na spotkanie ubrana w rzeczy Troll, później na sobie prezentowała niektóre modele Top Secret. We wszystkich wyglądała niezwykle kobieco i seksownie. Bardzo podobały się sukienki Top Secret i te do pracy – proste, dzianinowe, jak i bardzo kobiece, koronkowe, projektowane z myślą o „większym wyjściu”. Uwagę przykuły grube swetry z kolekcji męskiej. Troll pokazał propozycje dla osób nieco odważniejszych, otwartych na modę, Drywash – stroje do tańca i na fitness.

Spotkanie, w kameralnej atmosferze, dało nie tylko możliwość zaprezentowania naszych kolekcji ale i rozmów na temat mody, współczesnych trendów i upodobań zakupowych Polaków.

[nggallery id=1796]

 

2011-09-10T14:18:12+00:0010 września 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: