Strona główna » Blog » Zimowe szaleństwo z Besta Plus

Zimowe szaleństwo z Besta Plus

Zimowe szaleństwo czas zacząć! Ośnieżone alejki, usypane górki cóż chcieć więcej? Sanki, narty, łyżwy, ciepłe ubranie i zaczynamy pierwszą w tym sezonie przygodę ze śniegiem. Podczas nadchodzącego weekendu marka Besta Plus zachęca wszystkich miłośników sportów zimowych do wyjścia i poddania się urokowi przepięknej zimy.

Niestraszne są nam mrozy i opady śniegu. Besta Plus przygotowała zimowe zestawy ubrań, dzięki którym dziecko będzie mogło spełnić swoje malutkie marzenia a Ty nie będziesz już więcej zadręczać się pytaniami: Czy na pewno dobrze je ubrałam? Czy nie jest mu zimno? A może jednak powinnień zostać w domku?

Spodnie narciarskie, ciepłe kurtki z kapturami, czapki, szaliki, jednym słowem wszystko co potrzeba by swobodnie i w cieple poddać się zimowemu szaleństwu. Zestawy dostępne są w bardzo modnych kolorach: różowy, turkusowy, zielony. Spodnie i kurtki wyposażone w mocne ściągacze chroniące przed zimnem oraz dostaniem się śniegu do wewnątrz. Wysokie kołnierze, kaptury z futerkową osłonką sprawią, że nawet najmocniejszy wiatr nie będzie nam przeszkadzał.

[nggallery id=439]

2010-12-07T14:09:20+00:007 grudnia 2010|Moda|

Może zainteresuje Cię również: