Zimowe stylizacje Racoon - ModaiJa

Zimowe stylizacje Racoon

Strona główna » Blog » Zimowe stylizacje Racoon

Zimowe stylizacje Racoon

Zima… święta, Sylwester, karnawał to czas kiedy mamy wiele okazji do spotkań towarzyskich, podczas których chcemy wyglądać olśniewająco. Piękne, zadbane włosy to jeden z podstawowych warunków eleganckiego wyglądu.
Dzisiejsze zabiegi upiększające pomagają nam poprawiać niedoskonałości urody i uzyskać wymarzony wygląd. Każda kobieta, w ciągu zaledwie kilku godzin, może dodać objętości włosom i zyskać wymarzoną długość fryzury.

Przedłużanie włosów, kiedyś zabieg zarezerwowany był wyłącznie dla gwiazd kina i estrady, dziś dostępny jest dla wszystkich kobiet. Włosy można przedłużyć we wszystkich większych salonach fryzjerskich w kraju. Jednak, aby cieszyć się eleganckim wyglądem najlepiej wybrać doświadczonego stylistę, korzystającego z najlepszych metod na rynku.

Metoda przedłużania i zagęszczania włosów Racoon polega na łączeniu włosów hipoalergicznym klejem o unikalnym składzie z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny. Dzięki temu zapewnia ona włosom doskonałą wytrzymałość a zarazem łatwość usuwania pasemek. Łączenie wykonywane jest za pomocą aplikatora, który delikatnie rozgrzewając klej, łączy ze sobą pasma włosów. Miejsce połączeń jest niewidoczne, dzięki transparentnemu kolorowi kleju, a samo łączenie przypomina wielkością ziarno ryżu. Łączenia wykonuje się w odległości około 1 centymetra od skóry głowy. Nowe pasma włosów umieszczane są w specjalnie dobranych miejscach na głowie, tak aby doczepione włosy doskonale komponowały się z naturalnymi i pozwalały na dowolne układanie i czesanie.

Długie włosy są bardzo kobiece i dają wiele możliwości stylizacyjnych, dzięki czemu możemy pomyśleć o innej fryzurze na każdą zimową okazję. Wykonując zabieg przedłużania w renomowanym salonie zyskujemy pewność, że jedyną sensacją wieczoru będzie nasz oszałamiający i nieskazitelny wygląd.

2018-03-14T10:09:55+00:00 30 grudnia 2011|Uroda|