Zimowe FASHION DEMOCRACY

Strona główna » Blog » Zimowe FASHION DEMOCRACY

Zimowe FASHION DEMOCRACY

Młodzi polscy projektanci ponownie zaprezentują swoje unikalne kolekcje ubrań i dodatków podczas kolejnego dnia wyjątkowej edycji targów mody w przestrzeniach warszawskiego Centrum Handlowego Blue City.

Podczas wydarzenia modowego Fashion Democracy, które odbędzie się w dniach 02-05.12.2013 projektanci pomogą stworzyć odwiedzającym oryginalne zimowe stylizacje oraz podpowiedzą jak wybrać udany, wyjątkowy prezent mikołajkowy. Targi Mody Fashion Democracy będą również idealnym miejscem, by rozejrzeć się za nietuzinkowymi prezentami świątecznymi dla rodziny i przyjaciół. Dodatkowo dzięki fantastycznej akcji „Kup pluszaka dla dzieciaka” będziecie Państwo mogli jeszcze bardziej poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Projektanci postanowili przekazać podarunki dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży, aby umilić im zimowy czas.

Zgodnie z ideą Fashion Democracy impreza jest kierowana nie tylko do osób interesujących się modą, lubiących bawić się nią i śledzących najnowsze trendy, ale przede wszystkim do tych, którzy na co dzień nie zajrzeliby do autorskich butików czołowych polskich projektantów. Dzięki Fashion Democracy mają okazję przekonać się, że ubranie od projektanta to niekoniecznie ekstrawagancja.

Ponad 50 utalentowanych, młodych polskich projektantów reprezentujących różne style, których nie spotkamy podczas zakupów w sklepach sieciowych, zgromadzi się w jednym miejscu i przedstawi nam swoje indywidualne spojrzenie. Wiele z ubrań, które będziemy mogli zobaczyć i kupić podczas Fashion Democracy to unikaty, które zostały uszyte jako limitowane serie. Wśród kolekcji dominować będzie uliczny styl, który możemy założyć zarówno do szkoły, na spotkanie z przyjaciółmi jak i pracy. Przedstawione zostaną rzeczy, w których będziemy czuć się dobrze i wyjątkowo.

Zapraszamy także do współpracy projektantów, którzy w swojej twórczości pamiętają o młodych rodzicach oraz osobach dojrzałych – bo, FASHION DEMOCRACY jest dla wszystkich!

Wstęp wolny!

Więcej informacji :

Facebook: http://www.facebook.com/fashiondemocracyy

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/449577188482318/

Strona internetowa: http://www.fashiondemocracy.pl/

 plakat FASHION DEMOCRACY - zima 2-5 grudnia  - format B1 - Blue City MOCNOFIOLETOWY

2018-03-14T07:51:58+00:0019 listopada 2013|Patronaty|