Strona główna » Blog » Zegarki za ponad MILION złotych? Sprawdź co kupują najbogatsi.

Zegarki za ponad MILION złotych? Sprawdź co kupują najbogatsi.

Od dawna zegarek nie spełnia już tylko roli narzędzia, ale jest również modnym dodatkiem i wyznacznikiem prestiżu. Zegarek za 20 tysięcy nie robi już na nikim wrażenia. Gwiazdy, milionerzy i biznesmeni nie żałują wydać nawet grubo ponad milion złotych na zegarek najlepszej jakości. Poniżej przedstawiamy kilka modeli dostępnym w topowym polskim sklepie czaszegarkow.pl (nie martwcie się – w ofercie mają również zegarki dla zwykłych śmiertelników)

Drogi zegarek, czyli jaki?

Jak się okazuje pojęcie „drogi” jest względne i dla każdego znaczy zupełnie coś innego. Trzeba jednak wiedzieć, że w branży zegarmistrzowskiej produkt za 2-5 tys. złotych może być uważany za ten niskiej jakości. Naprawdę luksusowe zegarki swoją ceną sięgają miliona złotych. Wszystko dlatego, że produkowane są ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników.

Co otrzymujemy za blisko 2 mln złotych?

Z trochę ponad 1.900.000 złotych możemy kupić zegarek marki Patek Philippe (na zdjęciu poniżej).  Jest to damski zegarek z kopertą wykonaną z 18-karatowego różowego złota. Dekiel stanowi szafirowe szkło odporne na zarysowania. Natomiast na ręce poczujemy brązową skórę krokodyla. Bazel to także 18-karatowe różowe złoto. Całość dopełnia 255 szt. diamentów. Czyż nie jest piękny ?

Jeśli szukamy czegoś „tańszego” to korzystając z promocji dostępnej na na czaszegarkow.pl za niewiele ponad 500 tys. złotych otrzymamy panterkowy piękny zegarek marki Cartier. Półmilionowa inwestycja pozwoli nam cieszyć się zegarkiem z kopertą wykonaną z 18-karatowego białego złota. Oczywiście nie może zabraknąć olśniewających diamentów.

Pamiętaj – zegarek to inwestycja na przyszłość

Zegarek zakupiony z wiarygodnego źródła, posiadający komplet dokumentów jest doskonałą lokatą kapitału. Najlepiej nabyć wersję z limitowanej edycji, która później jest niezwykle pożądana przez kolekcjonerów. Najbardziej opłacalną lokatą są najdroższe modele zegarków, które są niejako gwarancją późniejszego zysku. Ciekawą historią jest sytuacja z 2014 roku, kiedy przedsiębiorstwo Patek Philippe wyprodukowało siedem zegarków na 175-lecie firmy. Każdy z nich kosztował 2,6 mln dolarów. Prezes manufaktury sam wybrał osoby, którym sprzedał zegarki. Nabycie tego modelu wiązało się z ogromnym zyskiem dla kupującego, bo wielu kolekcjonerów wyrażało chęć kupna czasomierza nawet po wyższej cenie.

2018-09-19T15:13:27+00:0019 września 2018|Styl|

Może zainteresuje Cię również: