co kupują najbogatsi

Zegarki za ponad MILION złotych? Sprawdź co kupują najbogatsi.

Od dawna zegarek nie spełnia już tylko roli narzędzia, ale jest również modnym dodatkiem i wyznacznikiem prestiżu. Zegarek za 20 tysięcy nie robi już na nikim wrażenia. Gwiazdy, milionerzy i biznesmeni nie żałują wydać nawet grubo ponad milion złotych na zegarek najlepszej jakości. Poniżej przedstawiamy kilka modeli dostępnym w topowym polskim sklepie czaszegarkow.pl (nie martwcie się – w ofercie mają również zegarki dla zwykłych śmiertelników)

Drogi zegarek, czyli jaki?

Jak się okazuje pojęcie „drogi” jest względne i dla każdego znaczy zupełnie coś innego. Trzeba jednak wiedzieć, że w branży zegarmistrzowskiej produkt za 2-5 tys. złotych może być uważany za ten niskiej jakości. Naprawdę luksusowe zegarki swoją ceną sięgają miliona złotych. Wszystko dlatego, że produkowane są ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników.

Co otrzymujemy za blisko 2 mln złotych?

Z trochę ponad 1.900.000 złotych możemy kupić zegarek marki Patek Philippe (na zdjęciu poniżej).  Jest to damski zegarek z kopertą wykonaną z 18-karatowego różowego złota. Dekiel stanowi szafirowe szkło odporne na zarysowania. Natomiast na ręce poczujemy brązową skórę krokodyla. Bazel to także 18-karatowe różowe złoto. Całość dopełnia 255 szt. diamentów. Czyż nie jest piękny ?

co kupują najbogatsi

Jeśli szukamy czegoś „tańszego” to korzystając z promocji dostępnej na na czaszegarkow.pl za niewiele ponad 500 tys. złotych otrzymamy panterkowy piękny zegarek marki Cartier. Półmilionowa inwestycja pozwoli nam cieszyć się zegarkiem z kopertą wykonaną z 18-karatowego białego złota. Oczywiście nie może zabraknąć olśniewających diamentów.

co kupują najbogatsi

Pamiętaj – zegarek to inwestycja na przyszłość

Zegarek zakupiony z wiarygodnego źródła, posiadający komplet dokumentów jest doskonałą lokatą kapitału. Najlepiej nabyć wersję z limitowanej edycji, która później jest niezwykle pożądana przez kolekcjonerów. Najbardziej opłacalną lokatą są najdroższe modele zegarków, które są niejako gwarancją późniejszego zysku. Ciekawą historią jest sytuacja z 2014 roku, kiedy przedsiębiorstwo Patek Philippe wyprodukowało siedem zegarków na 175-lecie firmy. Każdy z nich kosztował 2,6 mln dolarów. Prezes manufaktury sam wybrał osoby, którym sprzedał zegarki. Nabycie tego modelu wiązało się z ogromnym zyskiem dla kupującego, bo wielu kolekcjonerów wyrażało chęć kupna czasomierza nawet po wyższej cenie.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również