zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Zegarki Michael Kors

Zegarki Michael Kors

Proste, eleganckie i bardzo szykowne. Takie, jak jego stroje. Chodzi oczywiście o zegarki czołowego amerykańskiego projektanta słynącego z zamiłowania do luksusu – Michaela Korsa. Jako, że już niebawem przestawimy się z czasu letniego na zimowy, warto to zrobić w naprawdę dobrym stylu!

Zegarki Michaela Korsa doskonale łączą formę i funkcję. Odzwierciedlają wszystko w to, w co wierzy projektant. Charakteryzują się szykownym, luksusowym wzornictwem. Stanowią unikalne połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesną wrażliwością. Zdaniem Korsa zegarek powinien dopełniać każdy strój, być taką wisienką na torcie. Może być zarówno modowym przesłaniem, jak i mieć aspekt praktyczny. Czy może być coś lepszego? Zdaniem projektanta nie! Wśród jego zegarków znajdziemy propozycje zarówno dla niej, jak i dla niego. Bardziej klasyczne, bardziej sportowe i te na luzie. Na pasku lub bransolecie.

W zegarkach Michaela Korsa zakochało się już wiele gwiazd z Victorią Beckham, Mary-Kate Olsen i Jennifer Aniston na czele. Pora na Was!

[nggallery id=3505]

Zegarki znajdziecie na www.dorisandmartin.com

2012-09-30T15:07:23+01:0030 września 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: