Zegarki Anne Klein

Zegarki Anne Klein: doskonały pomysł na prezent!

Szczęśliwi ponoć czasu nie liczą. A jednak sprzęt, który ów czas odmierza – zegarek – to od zawsze jeden z najlepszych pomysłów na prezent. Dlaczego życząc innym szczęścia, dajemy im w prezencie właśnie zegarek? Bo to gadżet elegancki, praktyczny i ponadczasowy. Zegarek ma więc naturę paradoksalną – unaocznia upływ czasu, jednocześnie upływowi temu się opierając. Mianem ponadczasowych można nazwać zwłaszcza zegarki marki Anne Klein. Co to za zegarki i jakie modele są dziś szczególnie pożądane?

Zegarki Anne Klein – co to za firma? 

Zegarki Anne Klein obecne są na rynku od ponad 50 lat. Odpowiedzialna za tę markę projektantka urodziła się w 1923 roku w Nowym Jorku jako Hannah Golofski. Logo marki to lew, który nawiązuje do znaku zodiaku Anne. Projektantka zaczynała w założonej przez jej męża firmie Junior Sophisticates. W 1965 roku wraz z drugim mężem otworzyła firmę Anne Klein & Company. Zaczynali od odzieży sportowej, stopniowo rozszerzając asortyment. W 1973 roku weszli na rynek międzynarodowy. Zegarki Anne Klein damskie pojawiły się w sprzedaży około 1972 roku. Uznaje się, że Anne Klein była kolejną po Coco Chanel projektantką, która dostosowywała męską garderobę do potrzeb mody damskiej. Do dziś zegarek Anne Klein damski to synonim wielkiego talentu, wizjonerstwa i jakości.

Zegarki Anne Klein: najmodniejsze modele

Obecnie największą furorę robią zegarki na szerokiej bransolecie z minimalistyczną, pozbawioną cyfr  tarczą. Zawsze modne pozostają zegarki w klasycznych odcieniach złota i srebra, natomiast na popularności wciąż zyskują zegarki w kolorze różowego złota oraz zegarki z kolorowymi akcentami – przekonuje przedstawiciel serwisu fabrykazegarkow.pl.

Oto przegląd wytypowanych przez nas modeli!

Zegarek Anne Klein Diamonds

Zegarki Anne Klein

Najmodniejsza obecnie siatkowa bransoleta i bogato wysadzana kryształkami tarcza sprawiają, że zegarek ten zdobi nadgarstek niczym wyszukana biżuteria. Kryształki zastępują też indeksy, co jest co najmniej niebanalnym rozwiązaniem. Ozdobny charakter zegarka równoważy klasyczna, okrągła tarcza. Model polecamy paniom, które lubią zwracać na siebie uwagę!

Zegarek Anne Klein Crystal

Zegarki Anne Klein

Z czym kojarzy się słowo crystal? Nam z chłodnym, nieco surowym wzornictwem. I w taki właśnie opis wpisuje się zegarek Anne Klein Crystal. Wyposażony jest w średniej szerokości, czarną siatkową bransoletę. Czarna jest też tarcza zegarka. Mocowanie i koperta wykonane są z idealnie dopełniającego czerń, srebrnego materiału. To model dla kobiet tajemniczych. Cena tego zegarka Anne Klein jest bardzo przystępna. Można go teraz kupić z aż 15-procentowym rabatem.

Zegarek Anne Klein Diamond

Zegarki Anne Klein

A może by tak spojrzeć z nostalgią wstecz? Pomoże w tym zegarek Anne Klein Diamond. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest bransoleta w kolorze złota składająca się z szerokich, a wąskich ogniw. Zegarki na takich bransoletach popularne były przed kilkoma dekadami. W modelu od Anne Klein znajdziemy nowoczesną, niebieską tarczę z czterema kreskowymi indeksami i ciekawym akcentem – kryształkiem umieszczonym w miejscu godziny 12.00.

Zegarek Anne Klein Resin Dress

Zegarki Anne Klein

Czas na propozycję zegarka na pasku. Zegarek Anne Klein Resin Dress to zegarek na czarnym skórzanym pasku dla zwolenniczek bardzo kobiecych stylizacji. Na dużej tarczy zegarka znajduje się piękna, misterna dekoracja w formie złotego kwiatu wypełnionego srebrno-fioletowymi, mieniącymi się kryształkami. Na ich tle wyróżniają się czarne wskazówki. Widzimy go w zestawieniu ze zwiewnymi, kwiecistymi sukienkami i… romantyczną duszą jego właścicielki!

Jak widać, zegarki nie służą dziś wyłącznie do kontrolowania upływającego czasu. Stoją na równi z biżuterią, zdobiąc nadgarstki co najmniej tak dobrze, jak bransoletki ze szlachetnych materiałów. Wszystko wskazuje więc na to, że w bliższej i dalszej przyszłości zegarki nadal będą jednym z najbardziej stylowych prezentów dla najbliższych. Jak bardzo prawdziwe są to słowa, świadczą właśnie zegarki Anne Klein.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również