Zegarek Samsung

Zegarek Samsung Gear s3 – prezent, który robi wrażenie

Zegarek Samsung Gear s3 to bez wątpienia dobry pomysł na prezent. Ucieszy każdego: entuzjastę nowinek technologicznych, ale też osoby, które lubią mieć wszystko pod kontrolą. Również dzieci nie będą poza nim świata widziały. Urządzenie jest w stanie zastąpić telefon, a jego wnętrze kryje szereg możliwości. Warto je przetestować.

Bez dwóch zdań pomysł wręczenia w ramach prezentu „inteligentnego zegarka” jest strzałem w dziesiątkę. Spodoba się on nie tylko osobom, które lubią elektroniczne gadżety. Od pewnego czasu to również modny podarunek komunijny. Przypadnie do gustu obdarowanemu niezależnie od tego, ile ma on lat. Sprawdzi się również nie tylko na co dzień, ale też w trakcie uprawiania sportu czy na bardziej eleganckie wyjścia. Na potwierdzenie powyższych słów przekazujemy najważniejsze rzeczy, które warto wiedzieć o urządzeniu, jakim jest zegarek Samsung Gear s3.

Zegarek Samsung Gear s3 to niezwykły czasomierz i nie tylko. Przypomina klasyczny zegarek, ale jest technologicznie zaawansowany. Mamy tu do czynienia ze smartwatchem z wymiennym wyglądem tarcz (15 różnych) oraz możliwością ciągłego ich podświetlania. Również paski można dopasowywać wedle uznania. Do wyboru otrzymujemy kilka kolorów, w tym m.in. czarny, zielony, czerwony, oliwkowy, brązowy oraz pomarańczowy.

Z kolei poprzez przekręcanie pierścienia odbieramy połączenia (dzieci już nie powiedzą, że nie słyszały telefonu, bo przecież smartwatch wibrował im na ręce), sprawdzamy wiadomości głosowe, ustawiamy budzik, wyłączamy alarmy, sterujemy głośnością dźwięku oraz jasnością wyświetlacza. Mamy też do dyspozycji ponad 10 tys. różnych aplikacji, w tym tych najpopularniejszych, jak np. Spotify. Producent wyposażył również urządzenie w głośnik, mikrofon, moduł GPS (otrzymujemy dane o położeniu, odległości do wybranego punktu, wysokości, na której się znajdujemy, oraz zmianach ciśnienia atmosferycznego), akcelerometr, barometr oraz kilka rodzajów czujników (żyroskopowy, pulsu i światła). Smartwatch jest też m.in. wodoodporny. Nie trzeba go ściągać, kiedy chcemy umyć ręce. Zegarek Samsung Gear s3 uzyskał klasę wytrzymałości IP68, co oznacza, że niestraszne są mu brud, kurz i działanie wody (wytrzymuje zanurzenie do 1,5 m przez 30 minut). Trzeba jednak mieć na uwadze, że nie jest on odpowiedni do pływania i nurkowania.

Warto wspomnieć również o tym, że smartwatch od Samsunga – dzięki mocnej baterii – działa nieprzerwanie nawet do 4 dni. Do tego ma on też 4 GB wewnętrznej pamięci, co daje wiele godzin muzyki towarzyszącej nam w każdej sytuacji. Można także założyć słuchawki z funkcją Bluetooth i cieszyć się ulubionymi piosenkami streamowanymi prosto z Gear s3. Co ważne, zegarek Samsung Gear s3 bez problemu łączy się z dowolnie wybranym smartfonem – nie ma znaczenia to, czy pracuje on na systemie Android, czy iOS.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również