Strona główna » Blog » Zegarek Atlantic Elegance

Zegarek Atlantic Elegance

Mężczyźni nie mają łatwo. Marzec i maj, to miesiące, kiedy niemal każdy facet staje pod presją. Dzień Kobiet i Dzień Matki … po opuszczeniu przedszkola laurka już nie wystarcza. Chcąc sprostać wymaganiom, taki pan staje przed nie lada wyzwaniem – co ja mam kupić? Ze zrozumiałych względów goździk, czekolada i rajstopy dawno odeszły do lamusa. Tulipana można dostać od nieznajomego w ramach promocji jakiejś marki na ulicy… Warto zainwestować, piękny pozłacany zegarek Atlantic Elegance podbije serce każdej kobiety.

Idealny mężczyzn wykaże się ponadto empatią. Przy wręczaniu prezentu streści, że oczywiście wie, iż czasomierz powinien być dopasowany do stroju, wskazane jest więc posiadanie przynajmniej dwóch zegarków z paskami w różnych kolorach (w beżu / brązie i w czerni) oraz dwóch modeli z bransoletkami (w złocie i srebrze). Ponieważ zależy mu na dobrym samopoczuciu pani jego serca zdecydował się na ten właśnie elegancki prezent.

Ta bardzo kobieca linia zegarków Atlantic charakteryzuje się klasyczną nutą i dyskretną elegancją. Czasomierze z kolekcji Elegance mają biżuteryjny wygląd. Wykonane są ze stali szlachetnej. Nowością wprowadzoną właśnie na rynek jest pozłacany model tej kolekcji. Czasomierz posiada kwarcowy mechanizm ETA. Wykonany jest ze stali szlachetnej i pokryty złotą powłoką PVD. Wodoszczelność modelu to 30 m. Ten zegarek będzie wspaniałą ozdobą nadgarstka każdej wspaniałej pani. Cena modelu, to około 955 PLN.

2018-03-14T11:43:15+00:007 marca 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: