Strona główna » Blog » Zdrowe odżywianie i jego sekrety

Zdrowe odżywianie i jego sekrety

W jaki sposób odpowiedni dobór produktów żywieniowych i medycyna niekonwencjonalna może polepszyć Twoje zdrowie?

Jeśli należysz do grupy ludzi, którzy nie znoszą lekarzy i środków farmakologicznych, jeśli zależy Ci na zdrowiu i cenisz sobie niekonwencjonalna medycyne i alternatywne podejscie do lecznictwa, czytaj dalej, a będziesz mógł poznać sekret, czym jest naprawdę zdrowe odżywianie.

Czy chciałabyś dowiedzieć się na czym polegają nowoczesne zasady niekonwencjonalnej diagnostyki i leczenia? A co byś powiedziała, gdybyś mógła poznać przyczynę niemalże wszystkich naszych schorzeń po 40 roku życia oraz dowiedział się jak można temu zapobiec już w młodości?

Jedzenie jest nałogiem
Czy wiesz dlaczego jedzenie jest nałogiem dla większości ludzi? Nałogiem? Dziwne, nieprawdaż? A co byś powiedziała, gdybyś poznała te przyczyny i na ich podstawie potrafił prawidłowo ustawić ilość, wartość i zestaw mieszanki paliwowej dla Twojego organizmu?

Jeśli wiesz co to jest głodówka zdrowotna, to nie będę musiał Cię przekonywać, że był to jeden z najlepszych wynalazków XX wieku. Tak, zwykła, krótka, regularna głodówka lecznicza na wodzie destylowanej lub z odwróconej osmozy.

„Myślę, że najlepszym wynalazkiem ubiegłego stulecia jest odnalezienie możliwości odmłodzić samego siebie fizycznie, umysłowo i duchowo za pomocą racjonalnej głodówki zdrowotnej” – dr Paul S. Bregg – wybitny amerykański naukowiec, fizjoterapeuta

Oczywiście głodówka to tylko jedna z wielu form naturalnego leczenia, o której chcę Ci powiedzieć. Możesz bowiem poznać znacznie więcej, jeśli medycyna niekonwencjonalna nie jest dla Ciebie tematem tabu.
Czy wiesz jakich produktów nie „mieszać” ze sobą, a jakich najlepiej nie spożywać wcale?

Poznaj podstawy prawidłowego żywienia
Czy wiesz, że schabowy z ziemniakami, tradycyjna polska potrawa, jest złym połączeniem białka z węglowodanami i tłuszczem zwierzęcym? A bigos – dobrym?

Sergey Karpov: Zdrowe odżywianie i jego sekrety – zamów książkę lub ebooka już dziś!

Pobierz darmowy fragment ebooka!

Sergey Karpov: Zdrowe odżywianie i jego sekrety

UWAGA!

Przyczyny niemalże wszystkich chorób w starszym wieku są jednakowe (za wyjątkiem wypadkowych). Choroby degeneracyjne, takie jak rak, choroby serca, choroby reumatyczne, krążeniowe, choroba Alzheimera nie tworzą odrębnych schorzeń. Takie choroby stanowią rozmaite przejawy, modyfikowane przez geny, zatrucia organizmu w wyniku nieprawidłowego łączenia pokarmów.

2018-03-14T12:22:13+00:009 października 2010|Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: