Strona główna » Blog » Zdrada nasza powszednia

Zdrada nasza powszednia

Za sprawą telefonów komórkowych i Internetu zdrada jest dzisiaj łatwiejsza niż kiedykolwiek. Być może dlatego do niewierności – jak wynika z badań – przyznaje się już co najmniej jedna czwarta Polaków. Ale i jej wykrycie jest znacznie prostsze niż kiedyś. W najnowszym numerze tygodnika WPROST – jak zdradzamy, dlaczego zdradzamy, kto zdradza, czyli wszystkie oblicza zdrady.

Tematem numeru jest w tym tygodniu zdrada. W poniedziałek na salę sądową, w której rozpocznie się proces Dominique’a Straussa-Kahna, jego żona Anne Sinclair wejdzie z podniesioną głową. I będzie walczyć o jego uniewinnienie. Nie pierwszy raz zresztą będzie bronić dobrego imienia męża, który nie słynie z wierności. Zdrady słynnych i bogatych, w rodzaju właśnie Strauss-Khana czy innego wątpliwego bohatera ostatnich dni, Arnolda Schwarzeneggera, to wciąż wielkie skandale. Ale równocześnie wygląda na to, że zdrada już nam spowszedniała. Zdradzamy na potęgę. I nie uważamy tego za ciężki grzech.

We WPROST – o tym, czy Internet i telefony komórkowe to przyczyna zdrad, czy tylko – narzędzia zdradzie pomagające? Jak zdradzamy, kto zdradza, jak zdrady wykrywamy i jak na nie reagujemy. Zdrada nasza powszednia – w najnowszym wydaniu tygodnika WPROST.

2018-03-14T11:09:11+00:007 czerwca 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: