Zdobądź designerską podstawkę do jaj!

Chcesz zostać posiadaczką designerskiej podstawki do jajek McEgg? Weź udział w promocji!

Dzięki wyjątkowej podstawce umilisz sobie śniadania i wprowadzisz trochę koloru do kuchni. Jak możesz stać się jej posiadaczem? Kupując teraz dowolne elektronarzędzie firmy Bosch z serii IXO, wykonasz wszelkie niezbędne prace przy wiosennych porządkach oraz otrzymasz wyjątkową i unikalną podstawkę do jajek – idealny gadżet na świąteczny stół!

Wystarczy, że zakupisz dowolny model wkrętarki IXO, wypełnisz specjalny kupon, który jest dostępny w każdym punkcie sprzedaży firmy Bosch i wraz z paragonem potwierdzającym zakup narzędzia, odeślesz go na podany adres. Zgłoszenie można również wysłać korzystając ze strony internetowej www.konkurs-bosch.pl, na której wraz z wypełnionym formularzem, dołączysz kopię paragonu.

Designerska podstawka McEgg Firmy WMF jest nagrodą gwarantowaną! Akcja promocyjna obejmuje wszystkie punkty sprzedaży na terenie całego kraju. Promocja rozpoczyna się 21 marca i potrwa do końca czerwca lub do wyczerpania zapasów. Pierwsza wysyłka nagród rozpocznie się przed świętami wielkanocnymi. To również idealny moment by podstawka McEgg zagościła na Twoim stole.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również