Strona główna » Blog » Zbieraj, graweruj i kochaj z YES

Zbieraj, graweruj i kochaj z YES

Marka YES przedstawia nową i topową kolekcję Studio Y. Tip Top, to modne srebrne zawieszki, z których możesz tworzyć jedyne w swoim rodzaju, oryginalne bransolety lub kolczyki. Minimalistyczne ‘kształty’ dowolnie zestawiaj i umieszczaj je na subtelnej biżuterii ze stalowych linek! Propozycja YES świetnie wpisuje się w trendy biżuterii personalnej. Wyraź siebie i stwórz swoją oryginalną kompozycję.

Matowe, satynowane powierzchnie zawieszek Tip Top perfekcyjnie nadają się do tego, by umieścić na nich miłe lub ważne dla Ciebie słowo. Możesz na nich wygrawerować imię bliskiej Twojemu sercu osoby lub słowo-tajemnicę. Zaprojektuj swoją jedyną i niepowtarzalną bransoletkę. Wybierz dowolny kształt – koło, kwadrat lub serce i stwórz swoją własną kombinację. Zawieszki można dowolnie ze sobą łączyć i zestawiać. Dodaj do biżuterii odrobinę siebie, a nie będziesz chciała się z nią rozstawać.

Tip Top to także doskonały pomysł na prezent dla ukochanej kobiety. Podaruj jej niezwykły drobiazg i wyraź swoje uczucia w niebanalny sposób. Klasyczna i delikatna biżuteria pasuje do każdej stylizacji. Subtelność i elegancja to słowa, które najlepiej określają linię biżuterii marki YES – Tip Top Studio Y.

[nggallery id=2692]

 

2018-03-14T09:45:28+00:0023 kwietnia 2012|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: