Strona główna » Blog » Zbadaj swoją skórę z marką Iwostin!

Zbadaj swoją skórę z marką Iwostin!

Już jutro, 14 września rusza akcja „Iwostin. Twoja recepta na zdrową skórę”, w ramach której można skorzystać z badania skóry z udziałem dermatologa, dobrać odpowiednie preparaty pielęgnacyjne oraz dowiedzieć się, jak zniwelować negatywne skutki wakacyjnego słońca i przywrócić skórze zdrowy wygląd. Bezpłatne dermokonsultacje oraz porady lekarskie odbędą się we wrześniowe i październikowe weekendy w galeriach handlowych w pięciu miastach Polski:

14 – 16 września, Manufaktura, Łódź,
21– 23 września, Galeria Bałtycka, Gdańsk,
28 – 30 września, Magnolia Park, Wrocław,
5 – 7 października, Stary Browar, Poznań,
12 – 14 października, Złote Tarasy, Warszawa.

Każda osoba, która skorzysta z badania skóry, otrzyma kartę diagnostyczną z wynikiem badania. Ponadto w placówkach Superpharm na terenie galerii handlowych, w których odbywa się akcja, przygotowana została specjalna promocja dla konsumentów. Przy zakupie wybranego preparatu Iwostin powyżej 20 zł, na stanowisku dermokonsultacyjnym po okazaniu paragonu będzie można otrzymać prezent – Iwostin Sensitia krem nawilżający 50 ml.

Ponadto osoby zarejestrowanie w Klubie Iwostin z miast, w których odbywają się eventy, otrzymają mailing z imiennym kuponem, upoważniający do odbioru na stoisku prezentu od marki – fizjologicznego żelu pod oczy Iwostin Hydratia 25 ml.

Harmonogram i informacje dotyczące akcji znajdują się na stronie internetowej: www.iwostin.pl oraz na fan page’u marki Iwostin na Facebook.com.

2018-03-14T09:11:52+00:0013 września 2012|Kosmetyki, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: