Strona główna » Blog » Zaprojektuj torebkę Batycki!

Zaprojektuj torebkę Batycki!

Batycki to najlepsza i najbardziej znana marka torebek w Polsce. Stale komunikuje się ze swoimi fanami w serwisie Facebook na www.facebook.com/FirmaBatycki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i Fanów, firma Batycki przygotowała aplikację konkursową ,,Zaprojektuj torebkę marzeń Batycki’’, która znajduje się pod adresem http://www.facebook.com/FirmaBatycki?sk=app_227263983951229 . Konkurs pozwala wczuć się w rolę projektanta Batycki, a także daje możliwość wygrania zaprojektowanej przez siebie torebki. Wystarczy odwiedzić fan page www.facebook.com/FirmaBatycki i spróbować swych sił w projektowaniu.

Firma Batycki liczy na kreatywność swoich fanów – dobór modelu torebki, kolorów oraz faktur jest wyzwaniem dla uczestników konkursu. By wygrać wymyśloną przez siebie torebkę marzeń Batycki, należy nie tylko ją zaprojektować, ale i ją nazwać oraz odpowiedzieć na pytanie, dlaczego torebka Batycki i Ty to najlepsze połączenie?

Główną nagrodą jest torebka wyprodukowana przez fabrykę Batycki, według zwycięskiego projektu. Dodatkowo, nagrodami w konkursie są: portfele Batycki, breloczki Batycki, a także bilety na wydarzenie Fabryka Batycki Art & Business Meeting, V edycję, która odbędzie się 13 sierpnia 2011 roku.

Batycki to polska marka flagowa, firma z misją, pomysłem i wizją. Torebki z gdańskiej fabryki, opieczętowane kroplą polskiego bursztynu znają kobiety nie tylko w Polsce. Bożena Batycka, właścicielka i projektantka firmy już dawno przekonała Polki, że Batycki to najlepsza i najbardziej znana marka torebek. Teraz jest na dobrej drodze, by udowodnić, że te przedmioty niczym nie ustępują światowym markom. Ale Batycki to nie tylko miejsce, gdzie powstają torebki. W loftowej przestrzeni siedziby organizowane są spotkania biznesu ze sztuką, odbywają się koncerty, występy, imprezy, sesje i kto wie, co dobrego wyniknie jeszcze z mariażu kultury i biznesu.

Konkurs dostępny jest pod adresem www.facebook.com/FirmaBatycki, tam też znajdują się wszystkie informacje dotyczące aplikacji oraz marki Batycki.

2018-03-14T10:48:56+00:0021 lipca 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: