zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Zaprojektuj sukienkę!

Zaprojektuj sukienkę!

W Twojej szufladzie rysunki, grafiki i zdjęcia, a w głowie mnóstwo pomysłów na szałowe stroje? Projektowanie, twórcze kreślenie i zabawa kolorem – to zaproszenie od Every Nature do konkursu na projekt sukienki, która wejdzie do nowej kolekcji marki!

Marka Every Nature wraz z blogerką Vintage Girl zorganizowała konkurs na projekt sukienki. Akcja skierowana jest do wszystkich kreatywnych osób, które zafascynowane są modą i rysunkiem, projektują skrycie lub chciałyby zobaczyć sukienkę swoich marzeń w kolekcji znanej marki. Nie trzeba być dyplomowanym projektantem, by stworzyć kreację, którą mogą nosić wszyscy.
– Czekamy na wszystkie twórcze pomysły. Warunkiem jest zaprojektowanie stroju, który będzie zgodny z charakterem naszej marki. Every Nature to moda hołdująca klasyce i elegancji. Proponujemy konkurs na projekt takiej sukienki, która będzie idealna zarówno na spotkanie biznesowe, jak i wieczorne wyjście – mówi Piotr Berliński, właściciel Every Nature.

Mówi się, że piękno nie ma jednej twarzy, a zaprojektować sukienkę o wielu obliczach to sztuka. Prawdziwym wyzwaniem jest stworzyć kreację, którą wybrałaby każda bizneswoman na oficjalne spotkanie, wyjście z przyjaciółmi, zakupy i randkę. Poszukujemy wyjątkowego stroju na każdą okazję oraz kobiecości, prostoty, elegancji, swobody i zmysłowości w jednym projekcie. – Liczy się pomysł i zaangażowanie, forma projektu to sprawa drugorzędna. Warunkiem jest przesłanie dwóch rysunków: przodu i tyłu sukienki oraz opisu pracy, wskazania tkaniny, sugerowanego koloru, funkcjonalności – podkreśla Piotr Berliński z Every Nature.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów mody do wspólnej zabawy. Uwolnij kreatywność i zaprojektuj idelaną sukienkę! Stwórz z Every Nature niepowtarzalny look kobiety sukcesu!

Na prace czekamy do 27 lutego 2011 roku. Dla najlepszych przewidziane nagrody! Szczegóły konkursu na: http://vintagegirl.blox.pl/html i http://sklep.everynature.pl/

2018-03-14T11:50:31+01:009 lutego 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: