Strona główna » Blog » Zapraszamy na rowerowy przejazd z Joanną Jabłczyńską!

Zapraszamy na rowerowy przejazd z Joanną Jabłczyńską!

Już 8 września o godz. 14:00 spod jednej z restauracji KFC w Warszawie w trasę wyruszy wyjątkowa grupa rowerzystów. Na jej czele pojedzie znana polska aktorka i zapalona miłośniczka dwóch kółek – Joanna Jabłczyńska. Kto może wziąć udział w akcji? Każdy! KFC zaprasza wszystkich rowerowych fanów i gwarantuje atrakcje nie tylko na szosie.

To nie będzie zwykły przejazd na dwóch kółkach. Rowerzyści będą mieli specjalne zadanie. Na starcie dostaną mapki z punktami kontrolnymi, które muszą odwiedzić. W każdym z nich należy zdobyć odpowiednią naklejkę. Uczestnicy nie muszą się spieszyć – to nie wyścigi. Każdy pokonuje trasę we własnym tempie, ponieważ liczy się przyjemność z jazdy. Pozytywnie zakończona misja, potwierdzona kartą uczestnika z naklejkami ze wszystkich punktów kontrolnych, będzie premiowana na mecie zestawem BRAZER TWISTER gratis. Szybkością i refleksem trzeba będzie za to wykazać się jeszcze przed startem – dla pierwszych 50 osób, które zgłoszą się do przejazdu, przygotowano w prezencie specjalne koszulki.

Skąd pomysł na tak nietypową akcję? – Dobra forma to ważna rzecz. Dlatego niedawno wprowadziliśmy do menu lżejszą opcję kurczaka BRAZER – to specjalna oferta dla tych, którzy chcą dbać o swoją sylwetkę, nie rezygnując z dobrego smaku. Ale to tylko pierwszy krok. My poszliśmy dalej i wychodzimy z inicjatywą, którą chcemy zachęcić wszystkich fanów KFC i ich znajomych do aktywnego wypoczynku – mówi Anna Bednarska, Senior Brand Manager KFC. – Rowerowy przejazd KFC z Joanną Jabłczyńską na czele to wyjątkowa atrakcja. Wierzymy, że ogromna pasja aktorki i jej niesamowicie pozytywna energia „zarazi” pozostałych rowerzystów – dodaje.

Rowerowa pasja Joanny Jabłczyńskiej znajduje odzwierciedlenie w jej regularnych treningach kolarskich i licznych startach w maratonach na dwóch kółkach. Ale tym razem Joanna nie będzie się ścigać – na starcie pojawi się na swoim barwnym, miejskim rowerze. Fani aktorki i miłośnicy aktywności na dwóch kółkach będą mieli okazję przejechać się razem z nią ulicami Warszawy.

– Uprawiam kolarstwo, bo to jest to, co kocham. Od pięciu lat jeżdżę w maratonach. Uwielbiam angażować się też w ciekawe rowerowe inicjatywy, takie jak ta organizowana przez KFC. Ważne jest dla mnie dzielenie się moją pasją z innymi, zachęcanie ludzi do jazdy na rowerze. I w tym evencie będę miała właśnie do tego okazję. Dlatego już teraz serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego przejazdu – liczę na Was! Szykujcie rowery, widzimy się już 8 września. I pamiętajcie – dla rowerzysty pogoda jest albo dobra, albo bardzo dobra. Nawet deszcz, wiatr i zawierucha nas nie pokona! – mówi Joanna Jabłczyńska.

Aby wziąć udział w przejeździe rowerowym KFC, należy się zgłosić w punkcie rejestracyjnym na starcie (Restauracja KFC, al. Solidarności 68A) i odebrać kartę uczestnika. Zapisy ruszają w dzień przejazdu, 8 września, o godz. 13:30.

2018-03-14T09:16:29+00:004 września 2012|Gwiazdy, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: