Strona główna » Blog » Zapowiedź nowej kolekcji Né Comme Ça – wideo

Zapowiedź nowej kolekcji Né Comme Ça – wideo

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych na polskim rynku modowym autorska marka odzieżowa Né Comme Ça pracuje nad nową kolekcją. Zapowiedź Hédonist będzie można zobaczyć już 14 maja w Warszawie podczas XVIII Gali Moda&Styl. Czy i tym razem Sebastian Szrajber podszedł do tematu w charakterystyczny dla siebie sposób?

Nie mogłoby być inaczej! Né Comme Ça nową kolekcją Hédonist będzie przekonywać, że doznawanie rozkoszy i przyjemności, także w związku z własnym wyglądem, może być celem samym w sobie, wolnym od piętna poczucia winy. A zapowiadana kolekcja to propozycja dla osób odważnie przyznających, że kochają siebie, życie i przyjemności, uwielbiają luksus i chcą się nim otaczać.

Podczas Gali będzie można zobaczyć 12 sylwetek z najnowszej kolekcji. I tym razem marka nie zawiedzie swoich klientów – klasyczne kroje, oryginalne wykończenia, najwyższa jakość tkanin to już znak rozpoznawczy Né Comme Ça. W najnowszej kolekcji wykorzystane zostały przepiękne jedwabie, wełny, kaszmiry. Sebastian Szrajber został wierny swojej ulubionej i najbardziej klasycznej kolorystyce: czerni, szarościom, delikatnym bielom i écru. Pokaz marki uświetni występ młodego utalentowanego artysty – Deyva Rajfura, który oczarował jury 5. edycji Mam Talent.

Nowa kolekcja jest konsekwentną realizacją motta marki: Nigdy nie przepraszaj za to kim jesteś. Według głównego projektanta marki Sebastiana Szrajbera, sensualność i seksualność kobiety jest efektem jej dojrzałości i pewności siebie, a świadoma kobieta swoim ubiorem nie musi niczego udowadniać czy demonstrować. I właśnie taka jest nowa kolekcja Hédonist.

kadr_1_Hedonist kadr_2_Hedonist kadr_3_Hedonist

Idea kolekcji Hédonist zaakcentowana będzie także w kampanii promującej kolekcję. Jak wyglądała praca nad sesją zdjęciową można zobaczyć poniżej:

2018-03-14T08:13:38+00:0011 maja 2013|Moda|