Strona główna » Blog » Zapach Fergie

Zapach Fergie

Outspoken by Fergie to nowy zapach sygnowany nazwiskiem znanej piosenkarki, która jest jednocześnie twarzą globalnej marki perfum Avon.

Fergie pojawiła się po raz pierwszy jako twarz Avon w dniu 27 października 2009 r. w Nowym Jorku podczas dorocznej gali Fundacji Avon na rzecz kobiet , gdzie wystąpiła z koncertem w ramach działalności dobroczynnej Avon. Ambasadorka stworzyła także własne perfumy, które teraz zaprezentowane zostały uroczyście również i w Polsce.
Nowy zapach nazwę Outspoken by Fergie to kwiatowo-owocowy aromat, w którym dominują nuty szafranu, porzeczki i karamboli. Na linię serca składają się aromaty jaśminu, passiflory i tuberozy, zaś podstawą są nuty hebanu, wetywerii i skóry.
Outspoken by Fergie został stworzony dla kobiety nieustraszonej i pewnej swoich przekonań. Zapach i opakowanie odzwierciedla prawdziwą naturę Fergie pełną kobiecości i tajemniczości.”
W spotkaniu prasowym marki Avon, które odbyło się z tej okazji 28 września 2010 r. w Warszawie wzięły udział m.in. Ramona Rey oraz Agnieszka Szulim-Badziak.

[nggallery id=148]

2010-09-29T13:44:12+00:0030 września 2010|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: