szafka na butelki Golden Eye

Zamień swoje mieszkanie w świątynię pop kultury!

Jesteś fanką, fanem pop kultury? Szczególnie tej w amerykańskim, nieco kiczowatym wydaniu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Mając trochę czasu i mnóstwo kasy możesz zamienić swoje mieszkanie w prawdziwą świątynię po kultury!

Szafka Golden Eye

Zaczynamy z grubej rury: od popkulturowej ikony – Bonda, Jamesa Bonda. I na bogato, bo jeżeli chcesz mieć w pokoju szafkę na trunki w stylu agenta 007, to musisz pożegnać się z naprawdę sporą gotówką. Szafka Golden Eye wykonana jest z solidnego drewna orzechowego i mosiądzu. Co najważniejsze – pokryta złotem i przezroczystą powłoką odporną promieniowanie UV (to akurat nie wiemy, co ma do rzeczy). Jak na Bonda przystało, w 100 procentach dopasowana do butelek Martini oraz Gin’u. Ręczna robota!

Wysokość: 80cm, szerokość: 164cm, długość: 49cm, waga: 81 kg, cena: 15.000 USD / ok. 57.067 PLN

Zagraj w szachy z Andy Warhol’em

Andy Warhol to nie tylko ikoniczna ikona pop kultury, ale jej ojciec i stworzyciel. Ikoniczna jest jego puszka zupy pomidorowej Campbell’a. Tym razem puszka, zamiast na obraz, trafiła na szachownicę. A to dzięki współpracy Kidrobot i The Andy Warhol. Figurami szachowymi na popkulturowo kolorowej szachownicy są winylowe puszki o wysokości ok. 7 cm.

Cena zestawu: 1.000 USD / ok. 3.804 PLN

Odleć wraz z Batmanem

Batmobile w różnych wersjach, nadruk na matowym papierze premium.Wersje A4, A3, A2 oraz wymiar US – oferowane zarówno w ramkach, jak i bez ramek. Cena: ok. 99 PLN.

Mona Lisa po praniu mózgu

Najbardziej znany obraz świata, Mona Lisa namalowana w 1503 roku przez Leonardo Da Vinci przeszła w 2019 roku… pranie mózgu. Obrazoburczej, różowej interpretację arcydzieła dokonał bowiem Mr. Brainwash (dosłownie: Pan PranieMózgu). Artysta znany z tego, że za nic ma sobie świętości, klasykę, a nawet prawa autorskie. Bierze, co mu się żywnie podoba, a potem tworzy z tego nowe dzieło. Tym razem jest to różowa wersja Mony Lisy na ręcznie czerpanym papierze z odzysku. Mr. Brainwash (prawdziwe nazwisko: Thierry Guetta) trafił do czołówki artystów światowego formatu po realizacji w swoim domu w Los Angeles serii publicznych projektów na ogromną skalę, a także po roli w wyreżyserowanym przez słynnego Banksy’ego filmie „Wyjście przez sklep z pamiątkami” (Exit Through the Gift Shop). Wychodzi z założenia, że w praktyce wszystko jest możliwe. „Sztuka nie ma barier. Każdy może być artystą. Sztuka nie ma reguł. Nie ma instrukcji.” – mówi Mr. Brainwash.

Wymiary: ok. 76cm x 50cm, Cena: 5.000USD / ok. 19.022 PLN

świątynię pop kultury

Gdyby Super Mario Bros żyli w czasach Van Gogh’a…

To na pewno słynny artysta namalowałby słynnych braci hydraulików. Na przykład na zasłonce prysznicowej. Bo kto geniuszowi zabroni? A pytanie to na bank wpadło do głowy projektantom marki DiaNoche Designs.

Wymiary: ok. 175cm x 183cm, Cena: 89 USD / brak możliwości wysyłki do Polski, dostępna jedynie na terenie USA

świątynię pop kultury

Walnij w stół pięścią Hulka!

Kiedy masz już wszystkiego dość, walnij pięścią w stół. Najlepiej, żeby to nie była Twoja pięść, ale np. wielkiego, zielonego Hulka z komiksowej serii wydawnictwa Marvel. Ale uważaj, w tym wariancie jest to ceramicznych kubek na kawę o pojemności 400ml. Może nie wytrzymać Twoich emocji.

Cena: 18 USD / brak możliwości wysyłki do Polski

Strzepnij na Iron Man’a

Ok, możecie nie popierać palenia papierosów, ale pomyślcie, jaka to frajda strzepnąć sobie popiół wprost do czachy Iron Man’a. Kolejna kultowa postać komiksów Marvela użyczyła bowiem swojego hełmu na potrzeby stworzenia popielniczki.

Wymiary: 110 x 165mm, Cena: 50 USD / ok. 133 PLN

Homer Simpson i Joker pożrą Twojego Apple’a

Kreskówkowy Home Simpson i demoniczny Joker mają najwyraźniej ochotę na Jabłka. Możesz ich sobie przykleić na jabłuszka Macbook, Macbook Pro, Macbook Air, iPhone  – pasują wszędzie, łatwo się nakładają, a po zdjęciu nie zostawiają plamy. No, ideał!

Cena: 20 USD / ok. 57 PLN

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również