Strona główna » Blog » Zakupy bez konieczności wychodzenia z domu – szybko i bezpiecznie

Zakupy bez konieczności wychodzenia z domu – szybko i bezpiecznie

Karta Kredytowa online

Online czyli jak? Czyli bez konieczności wychodzenia z domu; bez konieczności zwalniania się z pracy, bo sprawy w banku można załatwić tylko w godzinach pracy… naszej; bez czekania, stania w kolejce i narażania się na zły humor konsultanta.Karta Kredytowa online, to karta niekłopotliwa. Rzec by można – załatwia się sama. Potem, łaskawie objąwszy panowanie nad naszym portfelem, nie pozwala się nudzić: programy rabatowe, punkty wymienialne na bilety lotnicze czy prezenty rzeczowe, liczne programy lojalnościowe. Warto, oj warto przyssać się do komputera, aby wszystkie formalności załatwić jak najszybciej i prędko zacząć korzystać z udogodnień jakie daje Karta Kredytowa online. Każda Karta Kredytowa zakupiona przez Internet jest oczywiście tak samo obudowana atrakcjami jak Karta, o którą wnioskowaliśmy wypełniając dokumenty papierowe. Jeśli jednak cenimy swój czas jak… pieniądze, warto korzystać z bankowości w sieci – oszczędzanie powinno klientom banków wejść w krew. Kto, jeśli nie oni…? W czasach recesji każda przemyślana operacja finansowa, to operacja na wagę złota. Bankowość internetowa i mobilna daje szanse jakich dotąd nie było: szanse związane z nieustanną samokontrolą finansową i poczuciem, że pieniądze, które tak ciężko zarabiamy są w dobrych rękach.

Zarządzanie Kartą w sieci

Będąc klientem Citibanku Online możesz wszystko: uzyskać aktualne informacje dotyczące Twojego rachunku (konta, karty lub pożyczki); podejrzeć zestawienia transakcji i szczegóły dotyczące konta lub karty oraz wykonanych operacji; uzyskać informacje o zablokowanych środkach na rachunkach; przyjrzeć się szczegółom transakcji, m.in. danym nadawcy i odbiorcy przelewu zarówno dla przelewów wychodzących, jak też przychodzących; wyświetlić na ekranie potwierdzenie zrealizowania przelewu z możliwością jego wydruku, pobrać plik z zestawieniem transakcji oraz wykonanych operacji, zapisać się do usługi Wyciąg Online oraz zobaczyć wyciąg z Twojego konta lub karty kredytowej na ekranie domowego komputera. A jeśli masz ochotę na odrobinę ekstrawagancji, możesz… zamówić papierową wersję wyciągu z Twojego konta lub karty kredytowej. I nie ruszasz się ani na krok! Nowoczesne technologie właśnie po to są – to ty jesteś najważniejszy. Ty i twój czas. I twoje pieniądze, oczywiście.
Przejmij kontrolę

Bankowość internetowa jest coraz popularniejsza. Najmłodsze pokolenia klientów w ogóle nie pamiętają czasów, w których oferta online nie istniała. Dla nich możliwość zarządzania swoimi finansami przy pomocy myszki lub kciuka, to codzienność – bez tego ani rusz! Warto przyglądać się młodym i zarazić się entuzjazmem. Nowinki techniczne ułatwiają życie, oszczędzają czas, dają poczucie sprawstwa i kontroli nad newralgicznymi punktami naszego życia. Finanse to drażliwy temat, dobrze panować nad nimi w każdej sytuacji. Dzięki Internetowi i urządzeniom mobilnym, zawsze mamy bank w kieszeni. Karta Kredytowa online, to karta świadomego posiadacza, który nie może pozwolić sobie na chwilę słabości, która zrujnuje jego plany i domowy budżet. Już nie będzie miał wymówki, że się zagalopował w wydatkach. Nawet kiedy stanie przed niewiarygodną okazją, najpierw może oszacować swoje finanse online, a potem dopiero podjąć decyzję o zakupach. Fakt, że na Karcie Kredytowej online pieniądze są zawsze nie znaczy, że zawsze należy je bezmyślnie wydawać. Korzystanie z bankowości internetowej nie nastręcza trudności nawet starszym klientom Citibanku, dlatego każdy może teraz poczuć się panem własnych pieniędzy.

2018-03-14T08:11:10+00:0027 maja 2013|Biznes|