Strona główna » Blog » Zadbaj o biust z AISHAbra

Zadbaj o biust z AISHAbra

8 marca AISHAbra zaprasza panie na konsultacje brafittingowe w Nord Medica w Piasecznie. Będzie można też skorzystać z bezpłatnego pakietu badań oraz doradztwa kosmetycznego.

AISHAbra Wyjątkowy Salon Bielizny jako pierwszy rozpoczął współpracę z centrami medycznymi, które przeprowadzają diagnostykę chorób piersi. Efekt tej kooperacji to cykl spotkań dla kobiet, podczas których można wykonać badania usg piersi i mammografię – bezpłatnie lub z dużym rabatem, w zależności od centrum medycznego. Dodatkowo panie mogą dowiedzieć się, jak właściwie dobierać bieliznę, tak by służyła zdrowiu i pięknu piersi. Tę wiedzę będą przekazywać specjaliści od brafittingu z Wyjątkowego Salonu Bielizny AISHAbra z warszawskiego Ursynowa.

Najbliższą okazją, by wziąć udział w jednym ze spotkań, jest Dzień Kobiet. Warto go uczcić ukłonem w kierunku własnego zdrowia i wykonać badanie diagnostyczne piersi. 8 marca badania i konsultacje będą prowadzone w godz. 14– 20 w Nord Medica w Piasecznie. Kolejne takie wydarzenie będzie organizowane w 19 marca w CMP Ursynów  w Galerii KEN.

Salon AISHAbra mieści się w Warszawie w Pasażu Ursynowskim. Sklep powstał z myślą o wszystkich paniach, dla których bielizna noszona na co dzień jest równie ważna jak biżuteria, makijaż lub ulubiony zapach perfum. Znajdziemy tu zarówno polskie jak i światowe marki dla najbardziej wymagających klientek. Klimat buduaru zapewnia chwilę odpoczynku oraz odprężenia po ciężkim dniu. W komfortowych warunkach personel indywidualnie doradza i dopasowuje bieliznę, przede wszystkim staniki (brafitting). Istnieje możliwość umówienia się na indywidualne spotkanie poza godzinami pracy salonu. Więcej na: www.aishabra.pl

AISHAbra Wyjątkowy Salon Bielizn

AISHAbra Wyjątkowy Salon Bielizn

 

2018-03-14T08:25:26+00:006 marca 2013|Styl, Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: