zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Zabłyśnij w Sylwestra z Bulovą i Swarovskim!

Zabłyśnij w Sylwestra z Bulovą i Swarovskim!

Ostatni dzień roku to idealna okazja, aby zwrócić na siebie uwagę wyjątkowym dodatkiem; podkreślić sylwestrową kreację blaskiem kryształów i klasyczną elegancją markowego zegarka.

Wysokiej jakości szlachetna stal, tarcza z masy perłowej, pozłacane elementy, a przede wszystkim – bajeczne, ręcznie nakładane kryształy Swarovskiego lub diamenty. Kolekcja zegarków damskich Bulova spada kobietom z nieba, na którym już niebawem podziwiać będziemy pokazy sztucznych ogni.

Kryształ? Jasne, że tak!

Nic tak nie rozświetli tej wyjątkowej nocy, jak 139 kryształów Swarovskiego na tarczy z masy perłowej Twojego zegarka. Bulova przygotowała aż trzy modele w serii Crystal TurnStyle – wszystkie ozdobione zestawem kryształów na tarczy, który swobodnie obraca się i przyciąga uwagę podczas ruchów ręki.

Miłośników szampańskiej zabawy od razu uspokajamy: cyferblat chroniony jest przez wyjątkowe, wypukłe szkło mineralne, a każdy z modeli gwarantuje wodoszczelność klasy 30M – czyli odporność na zachlapania, o jakie nietrudno podczas sylwestrowego szaleństwa. Odradzamy jednak spontaniczną kąpiel w basenie!

Diamenty są wieczne

Walczył o nie James Bond, kochała je Marilyn Monroe, teraz Ty możesz dzięki nim zabłysnąć w karnawale! Chodzi oczywiście o diamenty, które zdobią zegarki marki Bulova.

Modele z serii Diamond to klasyczne, eleganckie zegarki, wyposażone w tradycyjny mechanizm z automatycznym naciągiem. Podobnie jak w przypadku Crystal TurnStyle, Diamondy Bulovy mają koperty oraz bransolety wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej odpornej na korozję, a cyferblat chroniony przez szafirowe szkło odporne na zarysowania.

Bulova Diamond 96P191

Bulova Diamond 96P191

To jak? Czym zabłyśniesz w tego Sylwestra? Kryształami czy diamentami?

2018-12-28T10:11:31+01:0028 grudnia 2018|Styl|

Może zainteresuje Cię również: