zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Zabiegi HOLISTIC BEAUTY

Zabiegi HOLISTIC BEAUTY

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy rewelacyjne zabiegi HOLISTIC BEAUTY.

Zobacz również:
Wszystko o Holistic Beauty – całościowym i nowatorskim programie kosmetyki profesjonalnej RVB

ZABIEGI HOLISTIC BEAUTY – Pielęgnacja twarzy

BIOESSENTIAL
Zabieg natleniający dla wszystkich rodzajów skóry
Zabieg, który pobudza eliminowanie toksyn, stymuluje mikro-krążenie w skórze i reaktywuje metabolizm komórkowy. Stanowi wstęp do pozozstałych zabiegów linii lub jest zabiegiem samodzielnym.
BIOHYDRA
Dla zaspokojenia pragnienia suchej skóry
Rewolucyjnie sformułowany zabieg Biohydra nie tylko chroni rezerwy wodne skóry, spowalniając parowanie, ale też poprawia strukturę skóry, wzmacnia jej funkcję jako bariery dla doskonałego
i długotrwałego działania nawilżającego.
BIOAGE
Odmładzające pożywienie dla skóry
Bioage to zabieg przeciwzmarszczkowy, który zawiera bogactwo naturalnych składników aktywnych, działających w synergii dla ujędrnienia i wzmocnienia skóry oraz zwalczania efektów surowego środowiska. Przynosi zadziwiające natychmiastowe rezultaty, potwierdzone w klinicznych testach.
BIOCALM
Oaza spokoju dla skór wrażliwych i reaktywnych
Biocalm chroni skórę przed surowym środowiskiem oraz redukuje zaczerwienienie i swędzenie. Przyjemnie koi skórę, odżywia ją i nawilża. Wszystkie składniki wyselekcjonowano specjalnie dla ich wysokiego stopnia tolerancji: nie zawierają sztucznych zapachów, barwników, konserwantów lub alkoholu. Staranne testowanie gwarantuje zawartość metali ciężkich poniżej 0,00001% (przetestowano nikiel, ołów, chrom). Testowane dermatologicznie i mikrobiologicznie.
BIOPURITY
Dla czystości i równowagi skóry
Harmonizuje produkcję sebum oraz redukuje niedoskonałości skóry łagodnym działaniem mikro-złuszczającym. Starannie sformułowany, ze składnikami nie powodującymi powstawania zaskórników
i szczególnie dobrze tolerowanymi

Ceny zabiegów: 150zł – 200zł
Ceny produktów do pięlęgnacji w domu: 120zł – 300zł

ZABIEGI HOLISTIC BEAUTY THAY – 
Pielęgnacja ciała

RAM – Ogień
Eliminuje toksyny i skazy
Ogień oznacza ciepło, namiętność, energię witalną. Zabieg, który spala toksyny, owijając całe ciało ciepłym okładem i napełniając nową energią.
BHAM – Woda
Wyszczuplenie
Program zabiegów wyszczuplających dla powrotu do szczupłej i zgrabnej sylwetki. Woda myje i regeneruje. Bham usuwa toksyny, otwierając drogę dla powrotu „szczupłego piękna”.
LAM – Ziemia
Wzmacnia, reaktywuje, stymuluje
Ziemia to solidność i pełnia. Lam jest programem zabiegów, które napinają tkankę i modelują ciało tak, jak rzeźbiarz glinę.
YAM – Powietrze
Elastyczność skóry także dla matek
Powietrze to żywioł, który regeneruje tkanki, uelastyczniając je i napełniając witalną energią. Yam jest prenatalnym i poporodowym zabiegiem kosmetycznym, w którym szlachetna mieszanka naturalnych składników aktywnych i olej arganowy wzmacniają tkankę i pomagają utrzymać skórę dobrze napiętą i pełną blasku, wygładzając i modelując kontury ciała. Bazuje na łagodnych naturalnych składnikach aktywnych, odpowiednich dla przyszłych matek. Zabieg obejmuje masaż uelastyczniający i specjalną muzykę.
OM – Eter
Dla natychmiastowego dobrego samopoczucia
Eter jest harmonijnym związkiem wszystkich żywiołów. Zabieg Om uspokaja układ nerwowy i prowadzi organizm do miejsca, w którym można znaleźć wewnętrzny spokój.
AMMA DEVA
Program RVB dla przyszłych matek
Yam AMMA DEVA to pierwszy kompletny program pielęgnacji i dbania o zdrowie dla kobiet w ciąży. Program składa się z 20 sesji, porad w zakresie zdrowia i odżywiania oraz doboru ćwiczeń dla dobrego samopoczucia matki i dziecka. Każda sesja to budowanie harmonii w ciele matki, wzmacnianie i napinanie tkanki, modelowanie i wygładzanie. To także masaż prenatalny, wzbogacony muzyką, kolorem, zapachem, obrazem i specjalistycznymi kosmetykami. Specjalnie skomponowana muzyka Amma Deva pomaga matce nawiązać kontakt z dzieckiem.

Ceny zabiegów: 200zł – 250zł
Ceny produktów do pięlęgnacji w domu: 170zł – 300zł

2018-03-14T09:46:20+01:0021 kwietnia 2012|Uroda, Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: