zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Zabawa z ringsami

Zabawa z ringsami

Ostatnio wszyscy szaleją na punkcie personalizacji. Dla tych, którzy nie mają czasu na zabawę w Do-It-Yourself, a marzą o spersonalizowanych drobiazgach – fantastyczną propozycję przygotowała marka YES, która w tym sezonie zaprasza do krainy „ringsów”!


Zeszły rok upłynął pod znakiem kolekcjonowania charmsów, które na polski rynek jako pierwsza również wprowadziła marka YES. W tym sezonie YES zaprasza do kreowania własnych mini kolekcji z biżuterią systemową, która zyskuje coraz więcej fanów na całym świecie. Koncept nowego projektu YES polega na dowolnym zbieraniu i łączeniu cieniutkich pierścionków, bransoletek czy kolczyków w niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju sety. Z dostępnej w salonach YES oraz na stronie YES.pl całej gamy pierścionków oraz obrączek każdy może stworzyć spersonalizowane kolekcje w zależności od nastroju, okazji czy fantazji.

Aby podkreślić delikatność i szyk warto zestawić ze sobą dwa cienkie pierścionki, w różnych odcieniach.  Dla osób bardziej odważnych, które lubią mocniejsze dodatki proponujemy wybrać kilka, np. 7 różnokolorowych „obrączek” z różnymi kamieniami i oczkami tak, aby błyskotki utworzyły imponującą całość. Możliwości jest nieskończenie wiele, wystarczy wyobraźnia i decyzja, na którą stylizację masz ochotę danego dnia.

Ringsy to idealny pomysł na prezent. Będzie on ewaluował wraz z kolejnymi okazjami, w związku z czym nigdy  nie stanie się nudny! Poszczególne elementy są wykonane ze srebra i  złota, z kamieniami lub bez, wszystko zaprojektowane tak, aby z łatwością miksować poszczególne elementy ze sobą i bawić się coraz to nowymi możliwościami. Można kolekcjonować i bawić się nie tylko pierścionkami – dostępna jest również cała gama „bangli”, czyli cieniutkich bransolet, a także kolczyków, które łącząc dowolnie ze sobą tworzą unikatowe zestawy.

Stwórz swój własny zestaw z YES RINGS COLLECTION
Zbieraj, zestawiaj, twórz pierścionek po pierścionku, by zaczarować ważne chwile! Kreuj codziennie swoje kolekcje!

[nggallery id=195]
2018-03-14T12:22:28+01:008 października 2010|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: