Strona główna » Blog » Zabawa soczystym kolorem

Zabawa soczystym kolorem

Meksykańskie klapy, chabrowe pasy i pikowane jasne powierzchnie – czyli połączenie stylistyki zarezerwowanej dla amerykańskiej pin up girl z kolorami przypominającymi poncza amerykańskich Indian. Tę zgrabna układankę zaproponowała swoim klientkom Małgo Kotlonek w limitowanej kolekcji toreb GOSHICO GODDESS SUMMER.

Projektantka Goshico Małgo Kotlonek lubi bawić się w łączenie stylów, kolorów, wzorów. Niejednokrotnie udowodniła, że w jej projektach doskonale czują się ze sobą elementy pochodzące na pozór z różnych galaktyk. Dała drugie życie folkowi, tworząc dla niego nowe konteksty, nowe tła, pomysły, reinterpretując. Był czas na zestawienia futer i perskich haftów. Dziś sięga dalej, poszukując pomysłów w kulturze antycznej, greckich mitach; interesując się wzornictwem Ameryki Południowej, meksykańskim, przyglądając się wzornictwu indyjskiemu.

„To co ciekawi mnie wciąż najbardziej to nietypowe połączenia. Lubię sprawdzać co wyniknie z zestawiania ze sobą tkanin, skór, futer. Pociągają mnie połączenia nietypowych wzorów, haftów pochodzących z różnych światów, kręgów kulturowych. Z jednej strony jest to interesujące ćwiczenie na poziomie zgodności funkcjonalne, sprawdzanie, jak współpracują ze sobą tkaniny. Z drugiej ciekawi mnie to na poziomie symbolicznym. Kobiety bowiem, różniąc się od siebie; często okazują się mieć podobne potrzeby, marzenia, które staram się w swoich projektach uwzględniać” – wyjaśnia Małgo Kotlonek, projektantka i twórczyni marki GOSHICO.

Kolekcja GOSHICO GODDESS SUMMER jest przede wszystkim wesoła. To kilka prostych, ciekawych wzorów toreb, które łączy jedno: niezobowiązujący letni charakter. Kolekcja składająca się z kilku różnorodnych modeli będzie odpowiednia zarówno do pracy, bo latem możemy pozwolić sobie na więcej luzu, jak i na letnie wyjście, a nawet na plażę. Torby wykonane są z jasnego pikowanego materiału połączonego z chabrowymi, oryginalnymi pasami. Kolorowe haftowane klapy, przywołują na myśl wzornictwo rodem z Ameryki Południowej. Niezmiennie wszystkie torby wykonane są z najwyższą dbałością o jakość oraz funkcjonalność. Wnętrza toreb wypełniają różnokolorowe podszewki oraz kieszonka z suwakiem na dokumenty i na komórkę.

[nggallery id=1314]

 

2011-11-11T13:44:42+00:0018 czerwca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: