Już za niecały miesiąc Targi Beauty Expo! Będziecie tam z nami?

Strona główna » Blog » Już za niecały miesiąc Targi Beauty Expo! Będziecie tam z nami?

Już za niecały miesiąc Targi Beauty Expo! Będziecie tam z nami?

Zapraszamy na Targi Beauty Expo, które odbędą się w dniach 7-8 kwietnia 2018 roku w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce. Wydarzenie dedykowane jest zarówno profesjonalistom branży kosmetycznej, jak i wszystkim miłośnikom piękna.

Dwudniowe Beauty Expo to impreza o charakterze B2B i B2C, którą uzupełnia bogaty program atrakcji takich jak: merytoryczne wykłady specjalistów branży kosmetycznej, darmowe konsultacje, możliwość zakupu kosmetyków, jak i zapoznania się z profesjonalnymi i niszowymi produktami kosmetycznymi. Targom blasku dodadzą zaangażowane do współpracy blogerki i eksperci ze świata Beauty.

Na ekspozycji targów wystawcy zaprezentują szereg różnych produktów. Warto zwrócić uwagę na niszowe marki oraz kosmetyki, jak również na te, które otrzymały nagrody i wyróżnienia. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli producenci produktów kosmetycznych, a także firmy ze specjalistycznym wyposażeniem do salonów.

Targi Beauty Expo to miejsce, gdzie zapoznasz się z aktualnymi trendami oraz nowinkami kosmetycznymi. Dodatkową wartością dodaną dla wszystkich uczestników będzie możliwość wysłuchania wygłoszonych przez ekspertów wykładów na z zakresu pielęgnacji, wizażu i fryzjerstwa.

Wydarzenie uświetnią: metamorfozy, warsztaty, konferencje towarzyszące i wiele innych atrakcji. Szczegóły na stronie: http://beautyexpo.pl/

2018-03-14T03:09:57+00:0012 marca 2018|Patronaty|

Może zainteresuje Cię również: