Strona główna » Blog » Z WITTCHEN w podróży. Lookbook lato 2013

Z WITTCHEN w podróży. Lookbook lato 2013

Okres wyjazdowy zbliża się wielkimi krokami. WITTCHEN w nowym, wakacyjnym lookbooku proponuje aż pięć kolorowych linii bagażowych! Na koneserów czeka linia skórzanych toreb weekendowych.

Linie walizek twardych wykonane są z wysokiej jakości włókien poliamidowych lub tworzywa termoplastycznego ABS. Polikarbon charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz długą trwałością kolorów a ABS ma bardzo dobre właściwości izolacyjne, chroni nie tylko przed wilgocią, ale również przed uszkodzeniami mechanicznymi. Obie linie wyposażone są w dodatkowe zabezpieczenia w postaci zamków szyfrowych, produkowanych zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa bagażu TSA, które uniemożliwiają osobom niepożądanym dostęp do wnętrza. Walizki zachwycają mnogością kolorów: czerwonym, pomarańczowym, niebieskim, srebrnym i klasycznej czerni.

Linie miękkiego bagażu wykonane są z syntetycznych materiałów tekstylnych o wysokiej gęstości. Dzięki temu zyskujemy na lekkości, ale jednocześnie nie musimy się martwić, że nasz bagaż zmoknie. Wybór miękkiego bagażu ma jeszcze jedną zaletę: jest elastyczny i możemy w niego spakować przedmioty o nieporęcznych gabarytach. Linie mają szeroką ofertę kolorystyczną: czerwieni, grantu, fioletu, brązu i czerni.

Kolekcje są już dostępne w e-sklepie pod adresem: www.sklep.wittchen.com

[nggallery id=4581]

 

2013-04-29T10:58:45+00:0029 kwietnia 2013|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: