Strona główna » Blog » Z miłości do paznokci

Z miłości do paznokci

Barwy szalonych lat 70., soczyste letnie odcienie, stonowane pastele czy klasyczny french manicure – dłonie mogą zmieniać się jeszcze szybciej niż kobiece nastroje. A jeszcze szybciej niż kobiety zmieniają się trendy. Poddając się szybkim zwrotom akcji w świecie mody amerykańska marka Orly sezonowo wprowadza nowe palety kolorów lakierów do paznokci oraz uaktualnia stałą kolekcję składającą się z ponad 150 subtelnych barw podstawowych, połyskujących brokatów oraz odważnych neonów.

Mnogość odcieni, trwałość i jakość lakierów Orly doceniają profesjonaliści i gwiazdy – m.in. Gwyneth Paltrow, Beyonce, Rihanna, Jessica Alba, Kim Kardashian oraz Kimmie Kyees – manicurzystka odpowiedzialna za pielęgnację paznokci m.in. Katy Perry i Evy Longorii.

Amerykańska marka Orly od ponad 35 lat tworzy preparaty do upiększania, pielęgnacji i wzmacniania paznokci. Produkty Orly znane są ze swojej jakości i doskonałego składu – lakiery nie zawierają substancji szkodliwych, takich jak DBP, Toluen czy Formaldehyd. Innowacyjność produktów uhonorowana została licznymi nagrodami, w tym zdobyła aż 12 nagród ABBIE, będących odpowiednikiem Oskara w świecie profesjonalnej kosmetyki.

Orly wyznacza nie tylko trendy, ale także poziom jakości w dziedzinie zdobienia i ochrony paznokci. Stawiając na promocję naturalnego piękna, marka nigdy nie podjęła prac nad preparatami do tworzenia sztucznych paznokci i tipsów – skupiając się wyłącznie na pielęgnacji naturalnych paznokci. Obecnie marka Orly jest dostępna w ponad 75 krajach – od niedawna także w Polskich salonach kosmetycznych.

Szalone Pin-up Girls, słodycze, minerały, romantyczne uniesienia i kosmiczne podróże – wszystko to inspiruje markę Orly do tworzenia kolejnych kolorystycznych zestawów. Wśród inspiracji są także filmowe superprodukcje m.in. Dark Shadows – najnowszy projekt Tima Burtona.

A wszystko to – z miłości do paznokci!

Lakiery Orly dostępne są w wybranych salonach kosmetycznych oraz manicure
pojemność 18ml – cena: 39zł
pojemność 5,3ml – cena: 17,99zł

2018-03-14T09:42:37+00:0020 maja 2012|Kosmetyki, Uroda|