Strona główna » Blog » Z internetu prosto na wybieg mody

Z internetu prosto na wybieg mody

Pokazy mody to niezawodne źródło inspiracji, ponieważ to właśnie wybiegi kreują najnowsze trendy i sprawiają, ze z zazdrością patrzymy na prezentowane tam kreacje, marząc o tym, że może pewnego dnia uda nam się dostać taką modową perełkę. I tu właśnie na ratunek przychodzą nam sklepy internetowe. To one są bowiem istną modową kopalnią, w której w niskiej cenie znajdziemy rzeczy jak od projektanta.

Zainspirowani pokazami na sezon spring/summer 2013, przyjrzeliśmy się wybiegom oraz przeszukaliśmy sklepy online, aby przedstawić Wam trzy pomysłowe stylizacje, które w niczym (poza ceną!) nie odbiegają od tych, prezentowanych na światowych galach.

Jeansowy błękit

Jeans to nieprzemijający trend. Bez względu na porę roku jest niekwestionowanym przebojem. W tym sezonie królują patchworkowe połączenia materiałów i swobodne mixy niebieskich kolorów.

stylizacja 1

Czarno-białe tchnienie

Odważne połączenia bieli z czernią królują na wiosennych wybiegach. To już swoista klasyka gatunku. Obowiązkowo czerwone usta, kilka kliknięć myszką i stylizacja wprost z pokazu ląduje w naszej garderobie.

Stylizacja 2

Konkretny pomarańcz

Oranż obok błękitu jest kolorem sezonu. Elektryzujące połączenie z klasycznymi dodatkami – czarną koszulą i szpilkami – pozwoli nam stworzyć niepowtarzalną stylizację wpisującą się w obowiązujące trendy. Co więcej potrzeba nam do szczęścia?

Stylizacja 3

Zapraszamy do sklepów online oraz na www.oclock-polska.com .

2018-03-14T08:18:42+00:0017 kwietnia 2013|Moda, Styl|