Z gwiazdami pożegnała się Marta Krupa

Ma za sobą długą podróż i krótką karierę. Przynajmniej w Tańcu z Gwiazdami.

Para Marta KrupaPrzemek Juszkiewicz odpadła już w drugim odcinku, a tak naprawdę „pierwszym” dla Pań, w 13. edycji Tańca z Gwiazdami.

Całkiem niedawno, niczym prawdziwa gwiazdka z nieba, spadła z amerykańskiego nieba na polską ziemię, jako młodsza siostra starszej i znanej Joanny Krupy. Okazało się, że jest wokalistką, modelką i prezenterką, słowem – gwiazdą. Zaczęła jak rasowa celebrytka – od bywania na imprezach towarzyskich, okładkach tabloidów i od udziału w różnego rodzaju talk show i magazynach śniadaniowych. Powtarzała, że odwiedziła nasz kraj, bo chce zrobić karierę piosenkarki. W końcu trafiła na parkiet gwiazdorskiego Tańca z Gwiazdami. Pierwszy występ turniejowy i… ostatni.

Co teraz zrobi Marta? Już chyba lepiej byłoby wrócić do swoich marzeń o karierze wokalistki. Bo inaczej może skończyć jako jedna z wielu bywalczyń salonowych, znanych z tego, że są znane.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=1810][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również