zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Yvette – nowa, luksusowa marka dla kobiet

Yvette – nowa, luksusowa marka dla kobiet

Yvette to luksusowa marka dla kobiet charakteryzująca się niebanalnym wzornictwem zgodnym z panującymi trendami oraz nietuzinkowymi dodatkami. Ubrania wykonywane są z najwyższej jakości włoskich tkanin i skóry. Marka Yvette powstała w 2018 roku z myślą o kobietach ambitnych i niezależnych, świadomych i pewnych swoich wartości.

To ubrania dla kobiet, które cenią wiarygodność i autentyczność. Pierwsza kolekcja zatytułowana SHE, stanowiąca ukłon w stronę kobiecości, została zaprezentowana tego roku podczas polskich targów mody Fashionweare w Łodzi. Poza regularnymi kolekcjami marka Yvette daje swoim klientkom możliwość wykonywania modeli na specjalne zamówienie.

Kolekcja SHE

Motywem przewodnim pierwszej kolekcji marki zatytułowanej SHE jest Ona – Kobieta. Kobieta w wielu odsłonach. Zachwycająca wyglądem, subtelna kształtem, delikatna, a jednocześnie stanowcza. SHE to perfekcyjnie wykonane produkty najwyższej klasy uosabiające siłę, energię i nowoczesność.

Kolekcja skupia się na kolorach: soczystej czerwieni, klasycznej czerni I zieleni. Wśród materiałów dominuje kusząca i stylowa koronka. Wszystko to w oparciu o eleganckie wieczorowe i koktajlowe konstrukcje. Wśród sylwetek nie brakuje casualowych propozycji, takich jak bluzy z motywem buldoga, koszule i tuniki, które zestawione ze skórzanymi spodniami, spódnicami czy spodenkami nadają sylwetce drapieżnego charakteru.

Sasha Strunin – ambasadorka Yvette

Yvette to ubrania dla kobiet, które cenią wiarygodność i autentyczność. Właśnie te cechy to znak rozpoznawczy ambasadorki marki, wokalistki jazzowej, Sashy Strunin. Prawdziwie kobieca i zmysłowa, uzdolniona i ambitna. Siła zamknięta w pięknej oprawie – taka właśnie jest Sasha Strunin i taka jest marka Yvette.

Sasha Strunin to wokalistka o prawdziwie słowiańskiej duszy, urodziła się w wielonarodowej rodzinie o artystycznych konotacjach. Na scenach polskich i europejskich gości od 2005 zaczynając od występów na targach muzycznych w Cannes. W tym samym roku jej album wydany nakładem Universal Music Polska uzyskał status złotej płyty. W roku 2007 odbyła tournee po Europie (Hiszpania, Irlandia, Rosja, Ukraina, Cypr, Łotwa, Litwa) a w 2009 Sony Music wydało jej pierwszy album solistyczny. Ukończyła Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu w 2013 r. (wydział fotografii). W 2016 r. ukazał się album „Woman In Black” zachowany w stylu ’jazz-noir’, który jest formą muzycznej autobiografii artystki skomponowanej specjalnie dla niej przez amerykańskiego kompozytora Gary’ego Guthmana.

www.yvette.store
www.instagram.com/yvette_store
www.facebook.com/YvetteStore

2018-12-05T14:42:14+01:005 grudnia 2018|Moda|

Może zainteresuje Cię również: