Strona główna » Blog » You Can Dance po raz szósty

You Can Dance po raz szósty

Od dawna marzysz o karierze tanecznej? Kiedy słyszysz muzykę serce zaczyna bić Ci mocnej, a nogi same podrygują w jej rytm? Chcesz zatańczyć na Broadwayu? Nic prostszego! Twoje marzenia mogą stać się realne! Wystarczy, że zgłosisz się na casting do kolejnej, szóstej już edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

„You Can Dance – Po prostu tańcz!” to program, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Znane na całym świecie taneczne show, w Polsce obecne 3.5 roku, otworzyło drogę do kariery niejednemu tancerzowi. Ten wyjątkowo energetyczny program, w każdej edycji, dostarcza zarówno uczestnikom jak i widzom wielu emocji oraz adrenaliny. To swoisty egzamin z wszechstronności w tańcu! Półroczna przerwa z pewnością jeszcze bardziej pobudzi apetyt wszystkich wielbicieli tego programu.

Już 12 grudnia w Gdańsku startują przesłuchania do szóstej edycji tego programu! Szansę ma każdy, kto ma poczucie rytmu oraz osobowość sceniczną. Wszyscy, którzy chcą walczyć o miano zwycięzcy VI edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!” muszą stawić się w jednym ze wskazanych miast: Gdańsk (12 grudnia, Teatr Wybrzeże), Lublin (14 grudnia, Teatr Muzyczny), Kraków (4 stycznia, Opera Krakowska), Wrocław (11 stycznia, Teatr Polski) oraz Warszawa (14 stycznia, Teatr Studio).

Uczestnicy castingu w pierwszej kolejności tańczą do muzyki przygotowanej przez organizatora. Jeśli się sprawdzą, otrzymują szansę występu przed jury i na głównej scenie prezentują solowy układ choreograficzny do wybranego przez siebie utworu. Casting może potrwać nawet do północy, ale tylko najwytrwalsi dostaną szansę walki o stypendium w szkole tanecznej na Broadwayu i 100 tysięcy złotych!

Podczas castingów jurorzy wybiorą 36 kandydatów, którzy zrobią na nich największe wrażenie. Grupa szczęśliwców pojedzie na warsztaty choreograficzne, które w tej edycji odbędą się w Casablance. Czeka ich tam 7 dni ciężkiej pracy z najbardziej cenionymi polskimi i światowymi choreografami. Trudne układy choreograficzne, wyczerpujące zajęcia, chwile radości i zwątpienia oraz niesamowite emocje. Uczestnicy muszą dać z siebie wszystko i pokazać na co ich stać, gdyż w trakcie treningów surowi instruktorzy zweryfikują ich umiejętności. Dwadzieścia dwie osoby zostaną odesłane do domu, a szczęśliwa czternastka wystąpi w programach na żywo.

Jeśli więc chcesz spełnić swoje marzenia o wielkiej karierze tanecznej, zgłoś się na casting w wybranym mieście!

WARUNKI UDZIAŁU W CASTINGU
Wiek 16 – 30 lat
Dowód tożsamości
* w przypadku nieukończonych 18 lat, należy przyjść z osobą dorosłą lub ze zgodą rodzica na piśmie wraz z jego numerem dowodu osobistego
Należy przygotować układ choreograficzny (czas trwania: max. 1 minuta)
Należy zabrać ze sobą podkład muzyczny do układu (na płycie CD w formacie audio lub mp3) oraz informację o utworze (tytuł, wykonawca, kompozytor, autor tekstu, tytuł albumu, rok wydania)
Można także przygotować i zaprezentować układ w duecie lub grupowy, jednak każdy oceniany będzie indywidualnie
Casting otwarty jest dla tancerzy: amatorów i profesjonalistów

PRZEBIEG CASTINGU:
Rejestracja od godziny 8.00 do 12.00
W ramach castingu tańczy się do muzyki przygotowanej przez organizatora
Wybrani kandydaci tańczą własny układ chorograficzny do przygotowanej przez siebie muzyki
Casting może potrwać nawet do godziny 24.00

2018-03-14T12:05:57+00:007 grudnia 2010|Kultura, Świat Kobiet|