Strona główna » Blog » YO! To jest moda dla małych księżniczek!

YO! To jest moda dla małych księżniczek!

Czasami naprawdę zazdrościmy naszym małym księżniczkom! Projektanci mody, marki modowe robią wszystko, by odzież, akcesoria i dodatki dla dziewczynek i chłopców były nie tylko w zgodzie z najnowszymi trendami i aktualną modą, ale przy tym zaskakiwały oryginalnością!

Przykładem niech będzie kolekcja marki YO! Genialne w swej prostocie, a zarazem oryginalne połączenie np. dziecięcych rajstopek ze spódniczką jest idealnym rozwiązaniem dla małych i trochę większych dziewczynek. Nie musimy się martwić, że spódniczka zsunie się z rajstopek lub na odwrót.

Rajstopki i skarpetki w różnobarwne pasy ożywią każdy strój i idealnie skomponują się z każdego rodzaju spódniczką. Szeroka gama kolorów oraz różnorodne wzory sprawią, że nawet najbardziej wybredny rodzic znajdzie coś dla swojej pociechy.

Co bardzo istotne, marka YO! posiada certyfikaty „Bezpieczny dla niemowląt” oraz „Bezpieczny dla dziecka”, świadczące o najwyższej jakości produktów, nie zawierających szkodliwych substancji, w pełni bezpiecznych dla niemowląt i małych dzieci, dające nam pewność, że dajemy swoim pociechom to, co najlepsze.

A co równie istotne, a przy tym jakże fajne… my również staramy się dać Wam to, co najlepsze! I dlatego, w naszym serwisie Dzieci ModaiJa ruszył właśnie konkurs, w którym mamy dla Was aż 5 zestawów nagród ufundowanych przez firmę YO!

Spodobała Wam się idea rajstopko-spódniczek? Zatem do dzieła: konkurs znajdziecie tutaj: http://dzieci.modaija.pl/konkurs-z-firma-yo

2018-03-14T08:48:01+00:0023 listopada 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: