YNNY kolekcja HALFLIFE SYSTEM

Strona główna » Blog » YNNY kolekcja HALFLIFE SYSTEM

YNNY kolekcja HALFLIFE SYSTEM

HALFLIFE SYSTEM to innowacyjna formuła na rynku odzieżowym. Linia bluz składająca się z dwóch odrębnych połówek podbiła serca fashionistek: noszą je już blogerki w Stanach i w UK.

Ileż to razy w sklepie złościliśmy się, że oto znaleźliśmy prawie idealną rzecz, ale jednak nie odpowiada nam jej kolor? Zrezygnowani porzucaliśmy myśl o ubraniu idealnym, udając się na dalsze poszukiwania. Koniec z tym! Marka YNNY wychodzi naprzeciw wymaganiom wszystkich osób, które uwielbiają łączyć modne z pożytecznym i wprowadza na rynek kolekcję ubrań HALFLIFE SYSTEM, w której to my – klienci jesteśmy kreatorami mody.

Dziel na pół
Rozpinane na całej długości bawełniane bluzy to przełom w dotychczasowym myśleniu o modzie użytkowej. Wystarczy jedno pociągnięcie zamka błyskawicznego, by podzielić ubranie na pół i drugi ruch ręką, by dołączyć do niego nową część. Ta pomysłowa formuła przypadnie do gustu przede wszystkim osobom, które lubią bawić się modą i sprzeciwiają sprzedaży masowej w sklepach sieciowych. Marka YNNY umożliwia im stworzenie własnej wizji ubrania, poprzez dobranie do siebie dwóch dowolnych połówek.

W sklepie internetowym http://shop.ynny-fashion.com/ znajdziemy poszczególne części (strona lewa i prawa), które pozwolą nam na wybranie ubrania zgodnego z własnymi upodobaniami. W ofercie dostępny jest także pakiet startowy, składający się z trzech różnych połówek, dzięki któremu za jednym zamachem wzbogacimy swoją garderobę o dwie nowe bluzy.

Moda na eko
Bluzy HalfLife System wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, w lokalnej szwalni na Dolnym Śląsku. System połówkowy pozwoli dłużej, niż zazwyczaj cieszyć się nowym ubraniem: wystarczy, że dokupimy część w innym kolorze, by bluza zyskała nowego wymiaru. Ubrania zaprojektowane zostały w myśl stylistyki unisex, a to oznacza, że swoimi połówkami w miarę zgodności rozmiarów, wymieniać możemy się z przyjaciółkami, chłopakiem i rodzeństwem – jesteśmy przekonani, że każdy z nich wskrzesi z pozoru w zwykłej bawełnianej bluzie nowe życie.

Uruchom swoją wyobraźnię, dokupuj nowe połówki i twórz jedyne w swoim rodzaju ubrania, których pozazdroszczą ci rówieśnicy. HALFLIFE SYSTEM to modny styl życia, a moda to przecież zabawa!

[nggallery id=5137]
2018-03-14T07:54:58+00:002 listopada 2013|Moda|