zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » YES na Balu Debiutantów

YES na Balu Debiutantów

To wydarzenie wyjątkowe: piękna, pełna elegancji tradycja, uwodzi młodość. Bal Debiutantów. Nawiązujący do ceremonii, które od wieków wyznaczały rytm życia pokoleń. Forma nobilitacji, symboliczne przejście do świata dorosłych – w bajkowej oprawie. Przeżycie niezapomniane dla każdego jej uczestnika. Tegorocznym Srebrnym Sponsorem tego wydarzenia była marka YES.

25 września 2010. Zamek Królewski w Warszawie. Piękno młodości, magia tradycji i… trema debiutantów. To tylko niektóre „składniki” tego niezwykłego wieczoru. Debiutantki wystąpiły w przepięknych sukniach zaprojektowanych przez Łukasza Jemioła, ufundowanych przez firmę YES. Młodzi mężczyżni prezentowali się olśniewająco w smokingach i frakach. Perły – wykwintna ozdoba kobiecej urody, symbol „niewinności” i zmysłowości zarazem – święciły swój triumf. Naszyjniki YES z kolekcji Namiko, zdobiące dekolty debiutantek, urzekały subtelnym pięknem…

Bal Debiutantów przyciąga coraz większe zainteresowanie, nie tylko mediów. Odbywa się już od sześciu lat i na dobre wpisał się w kalendarz warszawskich wydarzeń.
Podobne bale organizowane są na całym świecie; we francuskiej edycji Balu Debiutantów wzięła udział Aleksandra Kwaśniewska. Te prestiżowe wydarzenia, przyciągają także wielkie marki jubilerskie. Przez wiele lat z paryskim Balem Debiutantów związana była ceniona przez koneserów pereł marka Mikimoto.

[nggallery id=127]

2010-09-27T16:26:21+01:0027 września 2010|Styl|

Może zainteresuje Cię również: