Strona główna » Blog » Yarvik Minia – 10 gramów muzyki

Yarvik Minia – 10 gramów muzyki

Na polski rynek trafił właśnie nowy odtwarzacz MP3 marki Yarvik, czyli model Minia. Urządzenie ma postać płaskiej kostki, ważącej zaledwie 10 gramów – wyróżnia się eleganckim wzornictwem oraz znakomitą jakością dźwięku. Odtwarzacz dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych.

Yarvik Minia to produkt dla osób, które od przenośnego odtwarzacza audio oczekują przede wszystkim świetnej jakości dźwięku, niewielkich rozmiarów oraz wygodnej obsługi. Najnowszy produkt z rodziny Yarvik z powodzeniem spełnia te wymagania. Urządzenie jest filigranowe (to płaska kostka o długości boku 35 mm i wysokości 9 mm), ale mimo to obsługuje się bardzo wygodnie – za sprawą dużego, ergonomicznie rozmieszczonego zestawu przycisków. Moc wyjściowa odtwarzacza to 600 mV RMS.

To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą zawsze mieć przy sobie swoją muzykę – niewielkie gabaryty oraz świetny wygląd sprawiają, że Minię docenią zarówno osoby uprawiające sport, jak i eleganckie panie, traktujące odtwarzacz audio jak oryginalną ozdobę. Dodajmy, że 10 gramów to mniej więcej tyle, ile ważą dwie monety o nominale 1 zł – możemy więc być pewni, że Minia nie obciąży przesadnie żadnej kieszeni.

Minia ma 2 GB wbudowanej pamięci i obsługuje pliki audio w formatach MP3 oraz WMA (Windows Media Audio, bez zabezpieczeń DRM). Port USB 2.0 umożliwia podłączenie urządzenia do komputera w celu transferu plików oraz ładowania baterii (litowo-jonowej, czas pracy to ok. 5 h odtwarzania muzyki). W zestawie z urządzeniem nabywca otrzymuje niezbędne akcesoria – czyli kabel USB oraz słuchawki.

Cenę odtwarzacza ustalono na 69 zł. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne: czarna, biała oraz czerwona.

2018-03-14T10:19:46+00:0017 listopada 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: