Strona główna » Blog » XII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej – mamy dla Was bilety!

XII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej – mamy dla Was bilety!

23 września w Warszawie rozpoczyna się XII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej – największe w naszym kraju wydarzenie cyrkowe. Festiwal to wspaniałe widowisko dla całej rodziny: zaskakująca scenografia, bogata oprawa muzyczna, uwodząca gra świateł, znakomita konferansjerka i występy na najwyższym światowym poziomie.

W czasie XII Festiwalu warszawska publiczność zobaczy ponad 30 artystów reprezentujących 8 krajów, w tym Kenię, której przedstawiciele – słynna na całym świecie grupa akrobatów – zaprezentują w Polsce swój najnowszy program. Wielu spośród występujących artystów będzie w Polsce pierwszy raz.
W ramach Festiwalu widzowie będą mogli zobaczyć zapierającą dech w piersiach gimnastykę na szarfach, na huśtawkach i (po raz pierwszy) na pontonach, komika z Włoch, wyższą szkołę jazdy na koniu i wiele innych „numerów“ w wykonaniu najlepszych artystów świata. Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników zwierząt, wystąpią m. in.: konie palomino, słonie, lwy, wielbłądy, małpy, węże, papugi.

Cyrk Zalewski dba o najmniejsze szczegóły organizacyjne i techniczne, zapewnia wiele niespodzianek, dzięki czemu spełnia oczekiwania widzów, niezależnie od ich wieku. Mało tego! Również dla naszych Czytelniczek i Czytelników przygotował wspaniała niespodziankę!

cyrk zalewski

KONKURS

w którym nagrodami jest: 6 zaproszeń podwójnych i 3 rodzinne (dwoje opiekunów i dwójka dzieci)! na przedstawienie w dn. 09. października 2011 r. o godz. 14:30

Pytanie konkursowe: Od kiedy istnieje Cyrk Zalewski?

Podpowiedzi szukajcie na stronie Cyrku Zalewski

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@modaija.pl z dopiskiem w temacie: CYRK w nieprzekraczalnym terminie do 04.10.2011. (w mailu nie zapomnijcie o podaniu swoich danych teleadresowych, umożliwiających kontakt w przypadku wygranej!).

Nagrody rozlosujemy wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi. Rozwiązanie konkursu oraz dane laureatów – w tym samym miejscu poniżej.

O organizatorze:
Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie rodziny sięgają niemal 200 lat wstecz (8 pokoleń). We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program „Gwiezdny Cyrk“ z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej – artykułów i sesji zdjęciowych. Cyrk Zalewski jest członkiem European Circus Assosiation.

Uwaga: zaproszenia obowiązują na najbliższą niedzielę, tj. 16. października 2011 r.

Prawidłowa odpowiedź: Cyrk Zalewski istnieje pod tą nazwą i w obecnej formie od 1993 roku (choć cyrkowe korzenie rodziny sięgają niemal 200 lat wstecz!)

Nagrody wylosowali:
Zaproszenia rodzinne: Artur S., Jakub Sz., Teresa G. z Warszawy
Zaproszenia podwójne: Anna M., Ewa R., Agnieszka F., Arkadiusz K., Paweł B., Witold M. z Warszawy

Serdecznie gratulujemy, laureatów poinformowaliśmy już o zmianie terminu i życzymy wspaniałego widowiska!

2018-03-14T10:28:42+00:0020 września 2011|Konkursy, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: