Strona główna » Blog » Wywiad z Moniką Szymor, projektantką nowej marki SheMore

Wywiad z Moniką Szymor, projektantką nowej marki SheMore

Jak to się zaczęło?

W czasie ciąży. Przytyłam ponad 20 kg i musiałam mieć w co się ubrać. W sklepach wybór był kiepski, więc postanowiłam zrobić coś dla siebie. Okazało się, że rzeczy spodobały się innym i musiałam doszywać po kilka sztuk z danego modelu. Ale co ciekawe, nie tylko dla kobiet w ciąży, ale i dla tych, które dawno mają to już za sobą, albo są jeszcze przed

Czyli tworzysz dla wszystkich kobiet?

Tak, w każdym wieku, dla okrąglejszych, szczuplejszych, niższych i wyższych. Dla tych, którym podoba się styl casual, lubią nosić się wygodnie na co dzień. Projektuję rzeczy, które mają dawać radość, zachęcać do podkreślania kobiecych atutów.

A dlaczego styl casual?

Sama lubię ubierać się ciekawie i inaczej każdego dnia. Ten styl jest wygodny, ma w sobie odrobinę luzu, ale w zależności od stylizacji można wyglądać seksownie i z klasą. Obserwując kobiety, zauważyłam, że często brakuje niecodziennej odzieży na co dzień, takiej którą da się zauważyć w tłumie nieróżniących się prawie niczym ubrań z sieciówek. Coraz więcej kobiet chce mieć zaprojektowane modele prawie wyłącznie dla siebie, by móc nosić je nie tylko na daną okazję, która zdarza się raz na kilka miesięcy, ale wykorzystać je w codziennym życiu.

A zgodność z trendami mody?

Zwracam uwagę na to , jakie kolory i style są modne w danym sezonie. Ale przede wszystkim projektuję rzeczy, które mają pokazać świeżość, oryginalność, moje podejście do życia pełne optymizmu, kolorów, różnorodności. Nie wpasowuję się dokładnie w to co teraz jest na czasie, lecz wybieram to, co ma przynieść komfort, co da się nosić nie tylko od maja do września, czy października do kwietnia tego roku.

Czy to oznacza, że nic nie planujesz?

Nie, nie. Pomysłów mam w głowie bardzo wiele i trudno jest mi wszystko zrealizować jednocześnie. Staram się działać według planu, który ma bardzo wiele punktów. Obecna kolekcja jest przede wszystkim barwna, żywa, dodająca energii. Zamierzam brać udział w kilku modowych eventach. A w planach mam przygotowanie zupełnie czegoś innego i na pewno za jakiś czas się o tym dowiecie.

Kolekcję SheMore można zobaczyć w naszym serwisie oraz na Facebooku marki

2018-03-14T09:41:08+00:0022 maja 2012|Moda, Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: