Strona główna » Blog » Wyraź swój styl poprzez modne dodatki

Wyraź swój styl poprzez modne dodatki

Indywidualność i czerpanie pełnymi garściami z tego, co oferują nowoczesne butiki, sklepy z odzieżą sportową czy popularne „sieciówki” oraz aranżowanie wszystkiego po swojemu to sposób na życie. Każdy może samodzielnie dobrać elementy stroju i poczuć się jak stylista. Równie widocznym trendem jest wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku wzbogaconych o niepowtarzalny styl, udających biżuterię czy „ubranych” w nietypowe dla siebie kolory.

Najnowszym pomysłem w doborze garderoby jest inspiracja dodatkami – idea jest taka, by wybrać oryginalny gadżet lub przedmiot, którego używamy na co dzień i do niego dostosowywać poszczególne elementy stroju. Inspiracją może być torebka z folklorystycznym wzorem, filcowa broszka czy …rower w modnym, soczyście malinowym kolorze.

Kobiecy „cycle chic” po polsku
Coraz większą popularnością cieszą się miejskie rowery w stylu retro (tzw. holendry), a ich zalety zostały docenione również u nas – wyprostowana sylwetka cyklisty, wielkomiejski szyk i rozpoznawalny, niepowtarzalny styl. Rosnącej popularności rowerów miejskich z uwagą przygląda się świat mody. Idealnym przykładem może być znana młodzieżowa marka odzieżowa Femi Pleasure, która zamówiła specjalnie stylizowane rowery u polskiego producenta Kross. Malinowe „holendry” z nadrukiem idealnie pasują do nieskrępowanego, radosnego stylu tej marki. Wystylizowana rama tego roweru, na podobieństwo swojego pierwowzoru Kross Tempo Classico , w połączeniu z szerokim i wygodnym siodełkiem oraz szeregiem pomocnych dodatków (podpórka, koszyk, oświetlenie, ochronna nakładka na łańcuch) pozwoli poczuć się każdej kobiecie naprawdę wyjątkowo. Poza tym, jeżdżąc po mieście modnym rowerem, odstawiając jednocześnie nie-ekologiczny samochód, dołączamy do ekskluzywnego klubu rowerzystów. Dziś rowerami przemieszcza się wiele gwiazd, jak choćby Jessica Alba, Helena Christensen czy rodzime gwiazdy, np. Kasia Zielińska jeżdżąca na eleganckim białym rowerze Kross Vivo.

Muzyka modą stoi
Muzyka i wszelkie gadżety z nią związane – odtwarzacze mp3 czy słuchawki – zrobiły karierę jako modne dodatki już kilka lat temu. Dzisiaj designerskie słuchawki to dużo więcej niż tylko źródło dźwięku, to pełnoprawny element garderoby, nie mniej ważny niż kolczyki czy naszyjnik. Przed modnymi kobietami otwierają się nowe możliwości stylizacji, bo przecież odpowiednio dobrane słuchawki mogą pomóc im w podkreśleniu innego elementu stroju. Oprócz nietypowego kształtu i połączenia różnych materiałów o różnej teksturze i grafice, słuchawki stały się elementem pożądania na równi z modną sukienką czy naszyjnikiem. Niemniej ważne jest to, że słuchawki pozwalają na podłożenie własnej ścieżki dźwiękowej do otaczającego nas świata.

Dane jak biżuteria
Czy technologia może być en vogue? Tak, jeśli występuje w formie pendrive’a zaprojektowanego przez znanego projektanta, wykonanego ze srebra lub udekorowanego szlachetnymi kamieniami, bursztynem czy kryształkami Svarovskiego. Takie prestiżowe gadżety potrafią przechować nawet 64GB danych, przez co ich wartość ma podwójne znaczenie, jako biżuterii i banku wspomnień. Są nie tylko idealne do przenoszenia danych, zdjęć i prezentacji, ale służą również jako oryginalny wisiorek na szyję lub prestiżowy brelok do kluczy w obudowie ze srebra o takiej samej próbie, jak najwyższej jakości wyroby biżuteryjne.

Obecnie wielu producentów gadżetów czy przedmiotów użytkowych stara się dać klientkom dodatkową jakość tak, by mogły dowolnie wykreować swój styl, lub po prostu jeszcze dobitniej go podkreślić. Jeśli pragniemy dodatkowo podążać za najnowszymi trendami w modzie czy ekologii nie rezygnując jednocześnie z komfortu i hobby, warto przejrzeć oferty umieszczane na stronach internetowych wybranych marek, nierzadko bowiem są one bogatsze od tych przedstawionych w sklepie o takie właśnie nietypowe produkty.

2018-03-14T09:24:29+00:0011 sierpnia 2012|Modny drobiazg, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: