Strona główna » Blog » Wymodeluj swoją sylwetkę

Wymodeluj swoją sylwetkę

W najbliższy weekend eksperci marki Triumph zagoszczą w Instytucie Inspiracji. O odpowiednie dopasowanie biustonoszy i modelowanie sylwetek klientek Portu Łódź zadbają profesjonalne brafitterki.

Odpowiedni dobór bielizny to tylko z pozoru łatwa sprawa, w rzeczywistości to prawdziwa sztuka. Okazuje się, że aż osiem na dziesięć kobiet nosi źle dobrany biustonosz. Wiele z nich nie zdaje sobie z tego sprawy, narażając się na dolegliwości barków i kręgosłupa. Warto więc w kwestii wyboru bielizny zwrócić się do profesjonalisty.

2 i 3 kwietnia w Instytucie Inspiracji zagoszczą brafitterki, czyli specjalistki w dziedzinie dopasowania biustonosza. Ponadto, eksperci marki Triumph udzielą porad dotyczących bielizny modelującej, która ukryje zbędne kilogramy i pozwoli cieszyć się wiosennym wyglądem. Na panie, które zechcą sprawdzić, jaki rozmiar bielizny jest dla nich idealny, czekają również prezenty niespodzianki.

Styliści marki Triumph będą czekać na panie na specjalnie oznaczonym stoisku Shape Sensation, znajdującym się tuż przy kąciku Instytutu Inspiracji, w Strefie Ocean obok fontanny Rozgwiazda oraz perfumerii Douglas i Sephora. Na bezpłatne spotkania z ekspertami Instytutu Inspiracji i marki Triumph można umawiać się osobiście w Punkcie Informacyjnym w Atrium lub poprzez stronę internetową www.portlodz.pl.

2018-03-14T11:29:57+00:002 kwietnia 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: