Strona główna » Blog » Wyjątkowa nagroda dla twórców kosmetyków!

Wyjątkowa nagroda dla twórców kosmetyków!

Współzałożyciele kultowej marki Lush, specjalizującej się w dostarczaniu naturalnych, ręcznie robionych kosmetyków, Mo i Mark Constantine, znaleźli się na noworocznej liście Królowej Brytyjskiej osób, którym przyznane zostaną w tym roku tytuły Oficera Orderu Imperium Brytyjskiego (OBE). Mo i Mark uhonorowani zostali za swoje zasługi w branży kosmetycznej.

Mo Constantine powiedziała: „Dla nas to wyróżnienie stanowi wyraz uznania dla wszystkich tych, którzy ciężko pracowali, pokazując poświęcenie i zaangażowanie na rzecz spółki w ostatnich latach.” Mark Constantine dodał: „Cieszymy się, że dane nam jest odebrać tę nagrodę za zasługi dla branży kosmetycznej Chcielibyśmy podziękować naszym wiernym klientom, którzy wspierają i zachęcają nas do dalszych wysiłków już od 25 lat.”.

Mark jest siłą napędową biznesu, a także działa jako część zespołu rozwoju produktów do pielęgnaci i stylizacji włosów, pielęgnacji skóry, kremów do ciała i zabiegów spa. Mo specjalizuje się w wymyślaniu produktów stałych, nie zawierających środków konserwujących, dba także o opakowania produktów. Swój pierwszy patent uzyskała w 1988 roku za wynalezienie spektakularnie popularnego szamponu. To także ona stworzyłą „bombę kąpielową” – Lush Bath Ballistic.

Mo (56 lat), mieszka z mężem Markiem (58 lat) w Poole, Dorset, mają troje dzieci, wszyscy pracują w spółce Lush.

2018-03-14T11:58:47+00:005 stycznia 2011|Kosmetyki, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: