Wyjątkowa, miejska kolekcja butów Nessi na lato 2013. “City story”

Kalendarzowe lato zbliża się nieubłagalnie, jednak intensywne przygotowania do letniego sezonu rozpoczęły się już nieco wcześniej. Wszyscy, zarówno panie jak i panowie, nie szczędzą czasu oraz energii wyciskając siódme poty na siłowni, aby prezentować się zdrowo i apetycznie podczas pierwszych upalnych dni. Tym samym nasze szafy zrzuciły zimowe szaty i kilogramy ciepłej odzieży, by zastąpić ją pełną gamą letnich kolorów, zwiewnych materiałów i paletą wzorów. Również marka Nessi nie marnowała czasu, pracując nad letnią kolekcją butów „City Story” , która jest odzwierciedleniem stylu bycia każdej kobiety kochającej ten wielkomiejski szum.

Miasto tętni życiem, któremu rytm nadaje nie kto inny jak płeć piękna! Dlatego projektanci Nessi tworzą i projektują obuwie z myślą o zapracowanych, aktywnych kobietach, dla których liczy się styl, komfort i niebanalny wygląd. Goniąc za wygodą użytkowania i światowymi trendami prosto z wybiegu Nessi przygotowała kolekcję, która idealnie sprawdzi się w miejskiej dżungli, kolekcję obfitującą w najmodniejsze kolory, fasony i wzory, a wszystko to połączone naturalnymi materiałami ze skór lakierowanych, licowych oraz zamszu. „City Story” to przede wszystkim sandały, zarówno płaskie jak i te na słupkowym obcasie czy wysokiej szpilce, a także koturny, których nie mogło zabraknąć w tym sezonie. Wszystkie modele to trio najlepszych materiałów, ciekawych faktur oraz najpopularniejszych, żywych kolorów. Panie ceniące sobie klasykę odnajdą się w delikatnych pantoflach o stonowanych odcieniach beżu, brązu i czerni. Zaś dla kobiet lubiących robić wrażenie polecamy dumę Nessi – wysokie sandały na platformie w odważnych mieszankach pomarańczy, turkusu czy pistacji. Goniąc za wygodą marka Nessi dokłada wszelkich starań, aby komfort chodzenia, którego pilnie poszukuje się wśród miejskich zakamarków, towarzyszył nam każdego dnia, a poczucie stylu nie opuszczało nas choćby na krok.

Wszystkie modele pochodzące z letniej kolekcji są zaprezentowane w wirtualnym showroomie na www.nessi.com.pl, a także w sklepach pod nazwą „City Story”, oddając hołd wszystkim kobietom, które, tak jak Nessi, czują ten miejski blues.

nessi.1.

Ceny już od 190zł
Zdjęcia kolekcji znajdują się na http://nessi.com.pl/showroom/
Można kupić: http://nessi.com.pl/sklepy-nessi/

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)