Strona główna » Blog » Wyjątkowa, miejska kolekcja butów Nessi na lato 2013. „City story”

Wyjątkowa, miejska kolekcja butów Nessi na lato 2013. „City story”

Kalendarzowe lato zbliża się nieubłagalnie, jednak intensywne przygotowania do letniego sezonu rozpoczęły się już nieco wcześniej. Wszyscy, zarówno panie jak i panowie, nie szczędzą czasu oraz energii wyciskając siódme poty na siłowni, aby prezentować się zdrowo i apetycznie podczas pierwszych upalnych dni. Tym samym nasze szafy zrzuciły zimowe szaty i kilogramy ciepłej odzieży, by zastąpić ją pełną gamą letnich kolorów, zwiewnych materiałów i paletą wzorów. Również marka Nessi nie marnowała czasu, pracując nad letnią kolekcją butów „City Story” , która jest odzwierciedleniem stylu bycia każdej kobiety kochającej ten wielkomiejski szum.

Miasto tętni życiem, któremu rytm nadaje nie kto inny jak płeć piękna! Dlatego projektanci Nessi tworzą i projektują obuwie z myślą o zapracowanych, aktywnych kobietach, dla których liczy się styl, komfort i niebanalny wygląd. Goniąc za wygodą użytkowania i światowymi trendami prosto z wybiegu Nessi przygotowała kolekcję, która idealnie sprawdzi się w miejskiej dżungli, kolekcję obfitującą w najmodniejsze kolory, fasony i wzory, a wszystko to połączone naturalnymi materiałami ze skór lakierowanych, licowych oraz zamszu. „City Story” to przede wszystkim sandały, zarówno płaskie jak i te na słupkowym obcasie czy wysokiej szpilce, a także koturny, których nie mogło zabraknąć w tym sezonie. Wszystkie modele to trio najlepszych materiałów, ciekawych faktur oraz najpopularniejszych, żywych kolorów. Panie ceniące sobie klasykę odnajdą się w delikatnych pantoflach o stonowanych odcieniach beżu, brązu i czerni. Zaś dla kobiet lubiących robić wrażenie polecamy dumę Nessi – wysokie sandały na platformie w odważnych mieszankach pomarańczy, turkusu czy pistacji. Goniąc za wygodą marka Nessi dokłada wszelkich starań, aby komfort chodzenia, którego pilnie poszukuje się wśród miejskich zakamarków, towarzyszył nam każdego dnia, a poczucie stylu nie opuszczało nas choćby na krok.

Wszystkie modele pochodzące z letniej kolekcji są zaprezentowane w wirtualnym showroomie na www.nessi.com.pl, a także w sklepach pod nazwą „City Story”, oddając hołd wszystkim kobietom, które, tak jak Nessi, czują ten miejski blues.

nessi.1.

Ceny już od 190zł
Zdjęcia kolekcji znajdują się na http://nessi.com.pl/showroom/
Można kupić: http://nessi.com.pl/sklepy-nessi/

2018-03-14T08:07:15+00:0015 czerwca 2013|Moda|