Strona główna » Blog » Wyjątkowa edycja Celebration Fashion Night – wideo

Wyjątkowa edycja Celebration Fashion Night – wideo

W ostatni czwartek w przepięknym i urokliwym Pałacyku Pod Lipami w Swarzędzu pod Poznaniem odbyła się kolejna edycja prestiżowej imprezy Celebration Fashion Night organizowanej przez producenta pokazów mody Patryka Boro i jego firmę Celebration Productions.
Na pierwszej tak wyjątkowej edycji, która wyjątkowo odbyła się poza granicami Poznania, który to zazwyczaj jest gospodarzem imprezy swoje najnowsze kolekcje zaprezentowali młodzi projektanci reprezentujący marki Yogata Joanny Koczorowskiej, oraz Golden Skull, którego projektantką jest Alicja Moskalik, atrakcją wieczoru okazał się jednak pokaz doskonale znanej od lat na Wielkopolskim rynku Arlette Koczorowskiej. Całość pokazów została dopełniona dodatkami od Mobile Fashion oraz butami marki Nessi. Choreografię pokazów przygotowała niezwykle zadowolona z modelek tego wieczoru znana choreograf i reżyser pokazów mody, a także współwłaścicielka Choisi Models Management Mała Czarna. Imprezę podzieloną na tematyczne części poprowadzili organizator imprezy Patryk Boro oraz znana w Wielkopolsce dziennikarka i współwłaścicielka CBA Public Relations Agency Agata Czyżak, ubrana tego wieczoru w kreację Mohito dopełnioną butami marki Nessi. Jest to pierwsza tego typu impreza z serii Celebration Fashion Night, którą organizujemy poza Poznaniem i powiem szczerze, że naprawdę przykuwa ona w kolejnym mieście niesamowite zainteresowanie, a wystarczy tylko popatrzeć na przepełnioną salę, w której już nie ma wolnych miejsce, oraz na nowe znajomości sprzyjające biznesom. Tak więc na kolejną edycję poza Poznaniem, nie będziemy musieli długo czekać tym bardziej, iż otrzymaliśmy kilka interesujących propozycji, jednak wciąż poszukujemy chętne marki i firmy chętne do współpracy. – powiedział Patryk Boro. Wśród gości imprezy można było dostrzec wiele barwnych postaci ze świata mody, oraz lokalnego biznesu, jak i władz samorządowych.
Z pewnością jedną z największych atrakcji wieczoru oprócz pokazów okazała się loteria wizytówkowa, w której do wygrania były wartościowe nagrody ufundowane przez firmy Red Fitness, Instytut Piękna Kamili Michalewicz Poznańska 5, Gościniec Sucholeski, Hotel 500, Oaza Urody, Under Amour, Keen oraz Pałacyk Pod Lipami i firmę Szpot, która zadowoliła gości pokazem najnowszych modeli aut Hyundai i Opel.

[nggallery id=4696]

2014-11-30T09:18:09+00:0021 maja 2013|Moda, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: