zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Wyjątkowa akcja upominkowa marki Krenig

Wyjątkowa akcja upominkowa marki Krenig

Firma Krenig, producent luksusowych wyrobów galanteryjnych, przygotowała wyjątkową gratkę dla swoich fanów z Torunia. W dniach 16-18 marca 2012 na zwolenników marki, którzy odwiedzą stoisko Galanterium w Galerii Handlowej Copernicus, czekają ciekawe upominki.

Każdy, kto w dniach trwania promocji dokona zakupu produktów marki Krenig, otrzyma atrakcyjny upominek. Wartość upominku określna jest wysokością kwoty za zakupy. Przy zakupie o wartości poniżej 190 pln otrzymamy małą skórzaną kosmetyczkę. Jeśli na produkty tej marki wydamy jednorazowo więcej, możemy się spodziewać atrakcyjnego skórzanego produktu do wyboru.

Od początku powstania przedsiębiorstwa w 1991 roku dostarcza ono wysokiej jakości wyroby galanteryjne. Obok ściśle wyselekcjonowanych skór z włoskich garbarni, firma Krenig jako jedyna w Polsce oferuje galanterię ze skóry płaszczki. Ten znany od wieków surowiec ceniony jest nie tylko ze względu na niezwykłą estetykę, ale także cechy użytkowe. Jest też symbolem powodzenia, którego życzymy wszystkim, którzy wybiorą się na zakupy do Galerii Copernicus!

2018-03-14T09:53:31+01:0016 marca 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: