Strona główna » Blog » Wygraj wypieczone prezenty z margarynami z Kruszwicy

Wygraj wypieczone prezenty z margarynami z Kruszwicy

Znane i doceniane margaryny Z KRUSZWICY, przydatne w kuchni każdej pani domu, dostępne są teraz w nowych opakowaniach. Ich producent przygotował też akcję promocyjną, w której wygrać można atrakcyjne nagrody: pieniądze (10 tys. złotych) oraz zestawy do pieczenia.

Obecna na rynku od wielu lat marka Z KRUSZWICY oferuje trzy rodzaje margaryn, ułatwiających przygotowywanie codziennych posiłków dla całej rodziny. PALMA Z KRUSZWICY idealnie sprawdzi się podczas wypieków oraz ukręcania słodkich kremów. MLECZNA Z KRUSZWICY (z dodatkiem mleka) oraz ZWYKŁA Z KRUSZWICY doskonale nadają się z kolei do duszenia, smażenia i gotowania. Wszystkie te margaryny powstają z wysokiej jakości surowców, a produkowane są w Kruszwicy, gdzie tradycje kulinarne są nadal żywe i pieczołowicie pielęgnowane w codziennym życiu.

Teraz, kupując margaryny Z KRUSZWICY, zyskujemy również szansę wygrania atrakcyjnych nagród. W listopadzie i grudniu organizowana jest promocja konsumencka pod hasłem WYGRAJ WYPIECZONE PREZENTY. Aby wziąć w niej udział, należy kupić trzy dowolne margaryny Z KRUSZWICY, wyciąć i wysłać na adres organizatora kody kreskowe. Raz w tygodniu, z nadesłanych zgłoszeń, zostanie wylosowana osoba, która otrzyma 10 tys. złotych. Dodatkowo, pierwsze 180 osób zostanie nagrodzonych atrakcyjnymi zestawami do pieczenia. W ich skład wchodzą: dwie duże silikonowe formy do ciasta (owalna i prostokątna), pięć silikonowych foremek do cup cake’ów, pędzelek i szpatułka (z bambusową rączką), dwie podkładki oraz rękawica silikonowo-materiałowa.

Informacje o akcji zamieszczone będą na opakowaniach promocyjnych margaryn Z KRUSZWICY oraz na stronie www.zkruszwicy.pl.

Ceny produktów:
Margaryna Palma Z Kruszwicy – 1,90 zł (op. 250 g)
Margaryna Zwykła Z Kruszwicy – 1,70 zł (op. 250 g)
Margaryna Mleczna Z Kruszwicy – 1,60 zł (op. 250 g)

[nggallery id=2081]
2018-03-14T10:19:43+00:0017 listopada 2011|Kuchnia|

Może zainteresuje Cię również: