Wygraj wycieczkę na Rajską Wyspę! - ModaiJa

Wygraj wycieczkę na Rajską Wyspę!

Strona główna » Blog » Wygraj wycieczkę na Rajską Wyspę!

Wygraj wycieczkę na Rajską Wyspę!

Egzotyczna wyspa zagubiona wśród wód południowych, romantyczny domek na plaży, sączenie drinka w cieniu palm, rejsy luksusowym jachtem, pełne żaru i pasji wieczory w blasku księżyca, czyli gorący tydzień tylko z Nim… O takim urlopie śni niemal każda kobieta. W jaki sposób zrealizować te, zdawałoby się, niedoścignione marzenia?

Najlepiej wziąć udział w niepowtarzalnym konkursie marki CIN&CIN, w której główną nagrodę stanowi luksusowy wyjazd tylko we dwoje na Rajską Wyspę CIN&CIN wraz z prywatnym concierge.
Marka CIN&CIN, która od lat spełnia najbardziej skryte pragnienia kobiet, tym razem sponsoruje luksusowy wyjazd all inclusive dla Dwojga na jedną z egzotycznych wysp na Malediwach.

W podróż na Rajską Wyspę CIN&CIN uda się osoba, która w najciekawszy sposób zaplanuje wymarzony pobyt ze swym partnerem. Aby wziąć udział w prestiżowym konkursie, należy zakupić promocyjną butelkę wina CIN&CIN, zarejestrować się na stronie www.cincin.pl, a następnie puścić wodze fantazji i opisać, w jaki sposób pragniemy spędzić ten wspaniały tydzień tylko we dwoje podczas siedmiu dni i siedmiu nocy. W wyrafinowaną, wspaniałą podróż uda się autor najbardziej oryginalnego pomysłu.

Na szczęśliwą parę czeka ekskluzywny, położony na rajskiej plaży domek o standardzie pięciogwiazdkowego hotelu. Cała wyspa pozostaje do dyspozycji gości CIN&CIN, dzięki czemu będą oni mogli do woli cieszyć się wszelkimi jej urokami. Zmysłowe i namiętne noce we dwoje, kąpiele w ciepłych, turkusowych wodach oceanu, opalanie na skąpanej w słońcu plaży… A wszystko w towarzystwie wyśmienitego CIN&CIN!

Dla wybrańców marka CIN&CIN przygotowała również inne ekskluzywne atrakcje, takie jak: rejs luksusowym jachtem lub nurkowanie w krystalicznie czystym Oceanie. Ponadto do dyspozycji gości CIN&CIN oddelegowany zostanie specjalny concierge, czyli osobisty opiekun, który przez cały czas gotowy będzie zaspokajać wszelkie życzenia zwycięskiej pary.
Goście otrzymają także wspaniałą pamiątkę z tych egzotycznych wakacji w postaci filmu.
Mieszkańcy Rajskiej Wyspy CIN&CIN na bieżąco będą mogli dzielić się ze swymi przyjaciółmi chwilami szczęścia, prowadząc na Facebooku relację z podróży.

Udział w tej ekskluzywnej promocji CIN&CIN mogą wziąć osoby pełnoletnie. Konkurs trwa do 17 stycznia 2011. Szczegółowe informacje na temat podróży oraz regulamin promocji znajdują się na stronie: www.rajskawyspa.cincin.pl lub odwiedzając FanPage CIN & CIN na Facebooku www.facebook.com/CINandCIN.

[nggallery id=524]
2018-03-14T12:02:21+00:00 21 grudnia 2010|Świat Kobiet|