Strona główna » Blog » Wygraj Suknię Projektantów

Wygraj Suknię Projektantów

Już w tą sobotę, tj. 16 kwietnia o godz. 17.00 w galerii Poznań Plaza odbędzie się finał konkursu „Wygraj Suknię Zaprojektowaną Przez Ciebie, Uszytą w Pracowni Paprocki&Brzozowski”. Będzie to także możliwość spotkania się ze znanymi projektantami: Marcinem Paprockim i Mariuszem Brzozowskim.

W dniach 7-27 marca, w galerii Poznań Plaza odbył się wiosenny konkurs, w którym zadaniem uczestników było zaprojektowanie i narysowanie wymarzonej sukni na przygotowanym szkicowniku.

Osoba, której praca została uznana przez projektantów za najciekawszą, w sobotę, o godz. 17.00 otrzyma suknię zaprojektowaną przez siebie, a uszytą w pracowni Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego.

Ponadto dla 30 wyróżnionych osób butiki i sklepy z Poznań Plaza przygotowały nagrody. Wszystkie nagrodzone projekty zostaną wydrukowane w mega formacie i zaprezentowane na terenie galerii w formie specjalnych ksiąg.

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski – to absolwenci Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od 2000 roku tworzą duet paprocki&brzozowski. Projektanci zadebiutowali pierwszą autorską kolekcją w Warszawie w 2003 r., dzięki której zostali uznani Projektantami roku 2004 przez miesięcznik ELLE. Od tej pory projekty z metką paprocki&brzozowski kojarzone są z oryginalnymi pomysłami, zaskakują niebanalną konstrukcją, detalem i tkaninami. Projektanci mają na swoim koncie również nagrodę Stowarzyszenia Promowania Młodych Europejskich Talentów PROMETA – Kraków, Złotą Nitkę przyznaną w konkursie Złota Nitka w Łodzi, tytuł Osobowość w Modzie i w Sztuce, zdobyty podczas piątej edycji w gali Moda i Sztuka we Wrocławiu. W 2008 r. otrzymali Honorową Złotą Nitkę przyznaną przez Międzynarodowe Targi Łódzkie oraz ponowny tytuł Projektantów Roku 2008 przyznany przez czytelniczki magazynu Elle.

 

2018-03-14T11:23:21+00:0016 kwietnia 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: