zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Wygraj pobyt w SPA lub tablet – wideo

Wygraj pobyt w SPA lub tablet – wideo

Już tylko tydzień dzieli nas od poznania szczęśliwców, którzy dzięki głosom SMS na swoje faworytki do tytułu Bursztynowa Miss Polski Internetu 2012 otrzymają wspaniałe nagrody.

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy, że wybierzesz swoją kandydatkę do tytułu Bursztynowej Miss Polski Internetu 2012 i wyślesz wiadomość SMS na numer 7148 o treści BMP.# (gdzie # to numer wybranej kandydatki, np. BMP.1, pełna lista i numery finalistek poniżej). Koszt sms-a to tylko 1,23 zł z VAT.

Ta, która uzyska najwięcej smsów zdobędzie tytuł Bursztynowej Miss Polski Internetu 2012 i atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone podczas finału wyborów w dniu 18 sierpnia na Promenadzie w Ustce.

Spośród wszystkich osób, które zagłosują na swoją faworytkę już 17 sierpnia wylosujemy 2 osoby, które otrzymają cenne nagrody!
– Sponsorem plebiscytu jest firma PPHU Koni Systemy IT, która ufundowała tablet marki Tracer OVO – informuje Adam Brinkiewicz z Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider z Elbląga, która jest organizatorem wyborów Bursztynowej Miss Polski. – Nagrodę wylosuje jeden z uczestników biorących udział w plebiscycie. Głosowanie zakończy się w dniu 16.08.2012 a ogłoszenie wyników nastąpi podczas gali finałowej konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012, już 18 sierpnia w Ustce. Dodatkowo osoba wylosowana, będzie miała możliwość wręczenia szarfy zwyciężczyni plebiscytu podczas finału w Ustce.

Drugie losowanie wyłoni zwycięzcę, który otrzyma nagrodę ufundowaną przez Hotel SPA Srebrny Dzwon w Kadynach – dwudniowy pobyt w kompleksie, dla dwóch osób, który obejmuje : jeden nocleg, kolację, śniadanie, dostęp do strefy mokrej SPA oraz po jednym zabiegu na ciało.

Hotel SPA Srebrny Dzwon w Kadynach to miejsce wyjątkowo urokliwe, położone w otoczeniu wody i lasów, których energia ma zbawienny wpływ na ciało i ducha. Tu znajdziecie Państwo stylowe, kameralne wnętrza, wyborne potrawy regionalne oraz światowe przysmaki klimatycznej restauracji, znajdującej się w podziemiach hotelu.

Każdy dzień tu spędzony sprawi, że błogość i relaks przepędzą stres, napięcie i zmęczenie. Nasze centrum SPA & Wellness oferuje całą gamę specjalistycznych usług, obejmujących terapeutyczne działanie wody, zabiegi na twarz i ciało, różnorodne masaże i zajęcia psychofizyczyne oraz diety odchudzające. Ayurveda i holistyczne podejście do ciała ludzkiego pozwoli Państwu wybrać się w podróż do krainy głębokiego ukojenia i harmonii.

Jest o co walczyć!

Plebiscyt na Bursztynową Miss Polski Internetu 2012 potrwa do 16 sierpnia do godz. 24:00. Tytuł trafi do jednej z 12 finalistek konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012, która zdobędzie najwięcej głosów oddanych drogą smsową. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody – tablet marki Tracer OVO, dwudniowy pobyt w Hotelu SPA Srebrny Dzwon w Kadynach oraz możliwość osobistej koronacji zwyciężczyni plebiscytu.

Aby zagłosować na swoją faworytkę należy wysłać wiadomość SMS na numer 7148. Osoby, które wezmą udział w głosowaniu SMS-owym, mają szansę na zdobycie  wartościowych nagród. Nie zwlekaj! Zagłosuj na swoją faworytkę już dziś!

Regulamin konkursu, wszystkie informacje o kandydatkach, zdjęcia i filmy z prezentacją finalistek oraz aktualny ranking znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej konkursu www.bursztynowamiss.pl

Lista kandydatek i numerów w głosowaniu na Bursztynową Miss Polski Internetu 2012:

1. Alicja Oryl (16 lat, Elbląg) – SMS o treści BMP.1
2. Kamila Motyka (17 lat, Braniewo) – SMS o treści BMP.2
3. Patrycja Kunysz (21 lat, Słupsk) – SMS o treści BMP.3
4. Agnieszka Pawowicz (20 lat, Elbląg) – SMS o treści BMP.4
5. Aneta Perwejnis (19 lat, Orneta) – SMS o treści BMP.5
6. Elwira Góźdź (18 lat, Braniewo) – SMS o treści BMP.6
7. Karolina Skwarska (22 lata, Nidzica) – SMS o treści BMP.7
8. Natalia Szewczak (20 lat, Olsztyn) – SMS o treści BMP.8
9. Agnieszka Boryń (20 lat, Kwidzyn) – SMS o treści BMP.9
10. Alicja Kula (20 lat, Górowo Iławeckie) – SMS o treści BMP.10
11. Aleksandra Prochera (24 lata, Dębice) – SMS o treści BMP.11
12. Magdalena Srock (16 lat, Elbląg) – SMS o treści BMP.12

SMS-a należy wysłać na numer 7148.

Wybierz swoją Bursztynową Miss Polski Internetu 2012 i weź udział w losowaniu cennych nagród!

Zobacz równieżBursztynowa Miss Polski 2012 w serwisie ModaiJa.Pl

2018-03-14T09:23:10+01:0011 sierpnia 2012|Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: